Çözüldü Bilgisayarda indirme yapamamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RedDead

Femtopat
Daha fazla  
Bir süredir bilgisayarda indirme yapamıyorum. Ethernet ve Wi-Fi dahil denedim (Steam, Epic, Chrome). Normal sitelerde gezmekte ve hız testi yaptığımda bir sorun yok. Telefondan Wi-Fi'ya bağlanınca da herhangi bir sorun yok. Ben de sorunun bilgisayardan olduğunu düşünüp denemediğim yöntem kalmadı(driver güncelleme, ayarları değiştirme vs). En son olacak gibi değil deyip format attım ve yine değişen bir şey olmadı. Daha sonra forumda Netspeed kullananlarda bu sorun olduğunu gördüm. Bu konuyla alakalı başka bir firmaya geçip çözüme kavuşan oldu mu? Ona göre bende geçeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet sorunu tespit ettim nihayet. Sorun NETSPEED. Pcyi önce farklı bi İSS(türk telekom) ile test ettim, hiç bi sorun yoktu her şey yolunda gitti. Tekrar netspeede geçicence sorun devam etti. Ancak cloudflare WARP kurunca düzeldi. İlerleyen günlerde netspeed bu sorunu düzeltmezse farklı bir İSS ye geçmek şart oldu. İyi forumlar.
Bir süredir bilgisayarda indirme yapamıyorum. Ethernet ve Wi-Fi dahil denedim (Steam, Epic, Chrome). Normal sitelerde gezmekte ve hız testi yaptığımda bir sorun yok. Telefondan Wi-Fi'ya bağlanınca da herhangi bir sorun yok. Ben de sorunun bilgisayardan olduğunu düşünüp denemediğim yöntem kalmadı(driver güncelleme, ayarları değiştirme vs). En son olacak gibi değil deyip format attım ve yine değişen bir şey olmadı. Daha sonra forumda Netspeed kullananlarda bu sorun olduğunu gördüm. Bu konuyla alakalı başka bir firmaya geçip çözüme kavuşan oldu mu? Ona göre bende geçeceğim.

Kardeşim sen birebir bensin :D ne yaşadıysan, ne yaptıysan aynılarını birebir yaptım ve WARP kullanmaya başladığımda sorunun çözüldüğünü görünce ve araştırınca sorunun Netspeed kaynaklı olduğuna kanaat getirdim. Düzeltmezlerse haftaya değiştiriyorum ISS'yi.

Yeni konular

Geri
Yukarı