Bilgisayarda kendi kendine bir şeyler yazılıyor

Kaspersky varsa tespit eerdi zaten başka yazılımlarla da taramışssın.
Zararlı hariç bir sorunun var kullandığın bot veya açık olan yazılımları kapatmayı deneyin.
Hala devam ediyorsa sabit konunun sonucunu paylaşın imzamdan sistem tarama 1 ve 2 sonucunu paylaşın.

Kaspersky varsa tespit eerdi zaten başka yazılımlarla da taramışssın.
Zararlı hariç bir sorunun var kullandığın bot veya açık olan yazılımları kapatmayı deneyin.
Hala devam ediyorsa sabit konunun sonucunu paylaşın imzamdan sistem tarama 1 ve 2 sonucunu paylaşın.

Kaspersky'la her gün düzenli tarama yapıyorum zaten. Ayrıca malware ve anti-rootkit programları ile de tarama yaptım hiçbir şey bulmadı. Başka önere biliceğiniz programlar var mı?

3 kere DC'den kendim istemsiz dışı + işareti yazıldığını gördüm. Bugün Zula oynarken de karakter konuşmasında teşekkür yazısını gördüm lakin ben yapmadım. Bilgisayarımda ücretli Kaspersky ıs yüklü 1 senedir? Virüs programını aşıp girmiş olabilir mi? Yardımlarınızı bekliyorum. İnterneten hiçbir şey indirmem nasıl girmiş olabilir?

Virüs programına para verip kullanmadıysanız virüs girmiş olabilir. Para verseydiniz de tam koruma sağlayacağını zannetmiyorum ama çok daha iyi olabilirdi. Sıkça tam tarama yapmayı ihmal etmeyin. Ama sıkıntı klavyede de olabilir belki. Bir de birden fazla program kullanmanızı tavsiye etmem, bilgisayarda sıkıntı çıkabilir.

Virüs programına para verip kullanmadıysanız virüs girmiş olabilir. Para verseydiniz de tam koruma sağlayacağını zannetmiyorum ama çok daha iyi olabilirdi. Sıkça tam tarama yapmayı ihmal etmeyin. Ama sıkıntı klavyede de olabilir belki. Bir de birden fazla program kullanmanızı tavsiye etmem, bilgisayarda sıkıntı çıkabilir.
Kaspersky IS 7/24 açık hiç kapamadım her günde düzenli tarama yaparım. İlk defa başıma geldi bu olay.

Kaspersky ıs 7/24 açık hiç kapamadım her günde düzenli tarama yaparım. İlk defa başıma geldi bu olay.

Anladım. O zaman klavyede de sıkıntı olabilir fakat klavyenin kendi kendine teşekkürler yazacağını zannetmiyorum. Virüs girmiş olabilir cidden. Bir süre gözlemleyin başka neler oluyor bilgisayarınızda, mouse imleci takılıyor mu bilgiayar yavaşlıyor mu vesaire.

Yeni konular

Geri
Yukarı