Bilgisayarda kendiliğinden uygulamar siliniyor

türkishlokum

Centipat
Arkadaşlar benim bilgisayarımda uygulamalar siliniyor. Hiçbir şey yapmama rağmen virüs olmamasına rağmen uygulamalar siliniyor. Yardım eder misiniz?

Dediğin uygulama yok.
Görev yöneticisinin detaylar bölümünü ve "program kaldır" bölümünden tüm programların ekran görüntüsünü atabilir misiniz?
[/QUOTE]

Nasıl atacağım SSS nasıl alacağım.
Halen cevap vermediniz.

Son düzenleme:
Dediğin uygulama yok.
Görev yöneticisinin detaylar bölümünü ve "program kaldır" bölümünden tüm programların ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

Nasıl atacağım SSS nasıl alacağım.
Halen cevap vermediniz.
[/QUOTE]
Klavyenin sağ kısmında "Print Screen SysRq" yazılı tuş var, yön tuşlarının olduğu kısmın en üstünde "F12" tuşunun sağ tarafına doğru olan yerde. Ona basman yeterli. Eğer olmazsa telefondan fotoğrafını çekip te atabilirsin. Nasıl atılır diye soruyorsan, cevap yazma bölümünün sol altında ataç işaretiyle olan "Resim yükle" yazmakta oraya tıklayabilirsiniz. Geç cevap verdim kusura bakmayın.

Arkadaşlar benim bilgisayarımda uygulamalar siliniyor. Hiçbir şey yapmama rağmen virüs olmamasına rağmen uygulamalar siliniyor. Yardım eder misiniz?
sıkıntı var windowsta kurtulmak zor temizlesen hasarlı olur virüs olabilir sistem veya sistem bozulmuştur en iyi yapcagın yol önemli dosyaları harici disk e at geri kalan herşeyi formatla temizden uzun süre sorun yaşamazsın dosyaları windows kurtuktan sonra tarat

Sıkıntı var Windows'ta kurtulmak zor temizlesen hasarlı olur virüs olabilir sistem veya sistem bozulmuştur en iyi yapcagın yol önemli dosyaları harici disk e at geri kalan her şeyi formatla temizden uzun süre sorun yaşamazsın dosyaları Windows kurtuktan sonra tarat.

Dediğini yaptım.
Nasıl nerede bulucağım.
20200427_114627.jpg
20200427_114659.jpg

Program kaldır bölümü.

Son düzenleme:
Yeniden Windows 7 kurtuysan Driver talent Full versiyonu indir gerisini ona bırak ekran kartını elle güncelleme yap.
Zaten önceden hepsini yaptım ama halen aynı.
[/QUOTE]
sistem kurmana rağmen siliyorsa ciddi anlamda virüs var windows kurdugun sisteme de sızıyor diger dosyalarından şu programın full versiyonunu kur tarat loaris-trojan-remover

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı