Bilgisayarda kulaklık gözükmüyor

Arends14

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda sesi dışarı vermek istediğimde ses ayarlarından kulaklığı devre dışı bırakıp monitörü aktif hale getiriyordum. Kulaklıktan almak istediğimde ise tam tersini yapıyordum ama herhangi bir şey yapmadan ses ayarlarında kulaklığım gözükmemeye başladı. Kabloyu, jak girişlerini aklıma gelen her şeyi kontrol ettim ama hala aynı. Sesi içeriye alamıyorum çünkü ses ayarlarında kulaklığım gözükmüyor. Neden olmuş olabilir, nasıl yapabilirim?

Devre dışı bırakılan aygıtları göster diye bir seçenek olmalı. O seçenek kapalıysa kulaklığınız gözükmez. Ayrıca ayarlarınızı Denetim Masasından mı yapıyorsunuz?

Devre dışı bırakılan aygıtları göster diye bir seçenek olmalı. O seçenek kapalıysa kulaklığınız gözükmez. Ayrıca ayarlarınızı Denetim Masasından mı yapıyorsunuz?
Seçenek açık ama hala gözükmüyor ve hangi ayarlardan bahsediyorsunuz acaba? Eğer bu monitör ve kulaklıktan ses alma işlemini diyorsanız sağ alt köşedeki ses sekmesinden ses düzeyi karıştırıcısını aç oradan sistem seslerine girip kayıttan yürüt kısmından yapıyordum eğer doğru anladıysam.

Seçenek açık ama hala gözükmüyor ve hangi ayarlardan bahsediyorsunuz acaba? Eğer bu monitör ve kulaklıktan ses alma işlemini diyorsanız sağ alt köşedeki ses sekmesinden ses düzeyi karıştırıcısını aç oradan sistem seslerine girip kayıttan yürüt kısmından yapıyordum eğer doğru anladıysam.
Denetim masası - Donanım ve ses - Ses aygıtlarını yönet - Kayıttan yürüt. Herhangi bir aygıta sağ tıklayın ve devre dışı bırakılmış aygıtları kapalıysa açık hale getirin.

Denetim masası - Donanım ve ses - Ses aygıtlarını yönet - Kayıttan yürüt. Herhangi bir aygıta sağ tıklayın ve devre dışı bırakılmış aygıtları kapalıysa açık hale getirin.
Aynı şekilde her işlem yaptığımda buradan yapıyordum ama şu an kulaklığım gözükmüyor. Seçenek açık halde.

Yeni konular

Geri
Yukarı