Bilgisayarda masaüstü geliyor ama hiçbir uygulama yok

polikalo

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dün gece bilgisayarım açıkken bir anda güç kablosu çekildi ve tekrar açtığımda 1.5 saat falan bir şeyler yüklendi. Şu an ise şifre girme yerine geldiğimde 5dk bekletiyor ve masaüstü geliyor fakat hiçbir uygulama yok, hiçbir şeye tıklanmıyor. Yardım edebilir misiniz?

Masaüstüme sağ tıklayın ardından işaretlrdiğim ayar ne halde bir bakar mısınız?
IMG_4626.jpeg

CMD'yi açabiliyor musunuz?

Maalesef masaüstü sadece gözüküyor çalışmıyor ben çok anlamıyorum bilgisayarda bir şey yanmış olabilir mi bir anda kapaninca.

Win+r yapın. Çalıştır penceresi gelir. İçine explorer.exe yazıp Tamam'a tıklayın. Ekrandaki tüm dosyaların gelmesi lazım.

Merhaba bilgisayardaki hiçbir şey calismiyor sadece gozukuyor herhangi bir şey yanmış olabilir mi anakart falan bir anda kapaninca.

Masaüstüme sağ tıklayın ardından işaretlrdiğim ayar ne halde bir bakar mısınız?Eki Görüntüle 2118154

Hiçbir şeye tiklanmıyor sadece masaüstü var.

Çalışır mı bilmiyorum ama denemekten zarar gelmez.
CTRL+alt+delete basıp Görev Yöneticisi'ni aç yukarıda dosya yazması lazım oraya gel yeni görev oluştur explorer.exe yazmayı deneyebilirsiniz.

Maalesef masaüstü sadece gözüküyor çalışmıyor ben çok anlamıyorum bilgisayarda bir şey yanmış olabilir mi bir anda kapaninca.

Merhaba bilgisayardaki hiçbir şey calismiyor sadece gozukuyor herhangi bir şey yanmış olabilir mi anakart falan bir anda kapaninca.

Hiçbir şeye tiklanmıyor sadece masaüstü var.
Bilgisayar açılırken 3 4 kere bilgisayarı yeniden başlatın kurtarma ekranına yönlendirir sizi. Sonrasında oradan komut istemini bulmanız gerek.

Geri
Yukarı