Bilgisayarda mining yapılıp yapılmadığı nasıl anlaşılır?

Technopat tan buldum derken forum içinde bir kullanıcının attığı bir linke mı tıkladınız yoksa moderatörlerin attığı bir linke mı tıkladınız?
Açılan bir konu vardı, linki atan kişi moderatör değildi sanırım ama virustotal gibi yerlerde tarama yapmıştım indirirken sanırım link güvenliydi.

Zemana antivirus dene. Bayağı güzel sonuçlar alıyordum ben onunla.

Kaspersky veya malwarebytes deneyebilirsiniz. Onlarda da olumlu sonuç alırsanız sorun yok demektir. Görev yöneticisinden arka planda çalışan dosyaları da inceleyin.

Kaspersky veya malwarebytes deneyebilirsiniz. Onlarda da olumlu sonuç alırsanız sorun yok demektir. Görev yöneticisinden arka planda çalışan dosyaları da inceleyin.
Çok teşekkürler yardımcı olduğunuz için, Malwarebytes ile taramada yaptım sonuçlar temizdi,sanırım ben biraz paranoyak oldum 😅.

Ekran kartı ile mining yapıldı mı yapılmadı mı bunu anlayamazsınız. RTX 4060 ile mining yapılmıyor genel de RTX 2060 şüpheli oluyor. Bence farklı etkenler var performans düşmesinde.
Sanırım ısı ve kullanım değerleri normal aşırı derecede ısınmıyor genelde 60-65 civarında. GPU kullanımı bazen %90 lara çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı