Bilgisayarda nasıl PUBG Mobile oynanır?

ArdaTR564

Hectopat
Yer
/dev/sda2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Düşük sistemde PUBG Mobile oynamak istiyorum bilgisayardan. Çok çaresizim. Bir yöntem arıyorum. Yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
PrimeOS kullanmayı denedim ancak 35 dakika bekledim açılmadı.
O zaman PrimeOS'un kaynağını, Android X86'yı kullanın: Android-x86 - Porting Android to x86
Abarttın yavaş.
Abartma değil. Gayet ciddiyim.
Onu da buraya sorma artık. Boş konular açmayın.
217 mesaj atmışsın halen adam olamamışsın. Adam bir soru sormuş ya fikrini belirt ya da "çıkış yap" tuşuyla kadim özgürlüğe eriş.
Tamam, rahatsız ettiysem özür dilerim. Bir daha bununla ilgili konular açmayacağım.
Üstünüze alınmayın. Sevgilisinden ayrılmış sanırım.

O zaman PrimeOS'un kaynağını, Android X86'yı kullanın: Android-x86 - Porting Android to x86

217 mesaj atmışsın halen adam olamamışsın. Adam bir soru sormuş ya fikrini belirt ya da "çıkış yap" tuşuyla kadim özgürlüğe eriş.

Sorun değil, çareme bakarım. Ya da asla oynayamam.

Kendim PrimeOS'u uzun soluklu kullandım. 3 tane versiyonu var classic vesaire diye. Classic olan düşük sistemler için. PUBG LİTE, açılmadı, PUGBM açılmadı, Subway Surf açılmadı, Clash of Clans, karlar aktifken kastı. 0.4.5 sürümünü, en güncel olanı kullandım. Youtube, Zoom ve Chrome optimizayson sorunu olmadan çalıştı, özellikle Zoom app'i çok iyiydi ama oyun için PrimeOS kullanamazsınız. Aynı şekilde BlissOS'u da, PhoenixOS'u da kullanamazsınız oyun için.

Artı -1 Eksi
Hocam mesaj sayısına göre adamlığa da bakma :D. 80 yaşında olup 10 yaşında sarkan adam oluyor yani :D.
217 mesajda halen sosyal kurallarını öğrenememişse de ne bileyim yani.
Kendim PrimeOS'u uzun soluklu kullandım. 3 tane versiyonu var classic vesaire diye. Classic olan düşük sistemler için. PUBG LİTE, açılmadı, PUGBM açılmadı, Subway Surf açılmadı, Clash of Clans, karlar aktifken kastı. 0.4.5 sürümünü, en güncel olanı kullandım. Youtube, Zoom ve Chrome optimizayson sorunu olmadan çalıştı, özellikle Zoom app'i çok iyiydi ama oyun için PrimeOS kullanamazsınız. Aynı şekilde BlissOS'u da, PhoenixOS'u da kullanamazsınız oyun için.
Classic olan 32 bit. Ama ARM64 değil i686.
Bu yüzden açılmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı