Çözüldü Bilgisayarda Oppo Enco Air Bluetooth kulaklığın sol/sağ ses dengesini değiştiremiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bigby WoIf

Decapat
Daha fazla  
Oppo enco Air Bluetooth kulaklığımın sol tarafından gelen ses azaldı. Telefonumda ses dengesinde solu daha fazla yaptım ve telefonumda kullanabiliyorum. Bilgisayarda ses ayarları>oppo kulaklıklar>düzey>denge kısmına geliyorum ancak birini kaydırdığımda diğeri de kayıyor. Birini fazla diğerini az yapamıyorum. Diğer ses aygıtlarında bunu yapabiliyorum ancak bu kulaklıkta değiştiremiyorum. Bunun bir yolu var mı?

Çözüm
Şu adımları bir dener misin.

Adım 1: Windows+R yap açılan pencereye regedit yazıp enterla.

Adım 2: Kayıt defterinde HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Bluetooth\Audio\AVRCP\CT konumunu bul.

Adım 3: Konumdaki DisableAbsoluteVolume dosyasına çift tıklayıp aç ve 0 değerini 1 ile değiştirip kapat.

Adım 4: Bilgisayarını yeniden başlat artık ses ayarlarında denge kısmını istediğin gibi değiştirebilirsin.
Şu adımları bir dener misin.

Adım 1: Windows+R yap açılan pencereye regedit yazıp enterla.

Adım 2: Kayıt defterinde HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Bluetooth\Audio\AVRCP\CT konumunu bul.

Adım 3: Konumdaki DisableAbsoluteVolume dosyasına çift tıklayıp aç ve 0 değerini 1 ile değiştirip kapat.

Adım 4: Bilgisayarını yeniden başlat artık ses ayarlarında denge kısmını istediğin gibi değiştirebilirsin.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı