Bilgisayarda oynamaktan sıkıldım, ne yapmalıyım?

Konsollara özel çıkmış oyunları oynayabilirsin ps2 ps3 gibi emülatör kullanacağın için klavyeyi de kullanabilirsin yani oyun kolu gerekmez.

Abilerim ablalarım, bu sene 8. Sınıf oldum bilgisayarımı yeni toplamıştım, fakat şimdi oyun oynamaktan sıkıldım gibi bu sistem ile ne yapılır?

Özellikleri;

R5 1600 14 nm
Gigabyte RX 570 4 GB
Corsair Vengance LPX 8 GB 3000 MHz RAM
Gigabyte A320M S2H
FSP500-60AHBC
Sharkon TG4
120 GB SSD
320 GB HDD

Visual Studio ya da başka bir IDE kurup programlama öğrenebilirsiniz.

Bilgisayarı boş ver. Harç yapıp mala vur! 😉
unnamed.jpg

Abilerim ablalarım, bu sene 8. Sınıf oldum bilgisayarımı yeni toplamıştım, fakat şimdi oyun oynamaktan sıkıldım gibi bu sistem ile ne yapılır?

Özellikleri;

R5 1600 14 nm
Gigabyte RX 570 4 GB
Corsair Vengance LPX 8 GB 3000 MHz RAM
Gigabyte A320M S2H
FSP500-60AHBC
Sharkon TG4
120 GB SSD
320 GB HDD
Benden sana tavsiye vücut yap fitness'a falan git sonra kick box falan git veya savunma sanatları vs. bide okuldan 2 tane kafa dengi arkadaşta peşine taktınmı akşama kadar eğlenerek gelişirsiniz hem birbirinizle yarışacağınızdan emin olun daha iyi gelişirsiniz her zaman birbirinizi kışkırtın (ayarında) ben senden güçlüyüm vs. yani iyi olabilir hem faydalı onun haricinde arkadaşların dediği gibi kodlama dersleri alabilirsin veya gitar dersleri al piyano dersleri olmadı git yabancı dil kurslarına ama herhangi bir aktivite yapıcaksan kafa dengi cıvımayacak yarışa bileceğin birilerini bul (birbirinizi engellemeden yarışıcak arkadaşlar) gez toz asosyal olma.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı