Bilgisayarda oyun oynadıktan sonra bir anda beyaz ekran geldi

Mustafa Ersoy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar. Az önce bir güzel Detroit oynadım, oyundan çıktım ve birkaç saniye sonra aynı anda WhatsApp, Google ve Spotify açtım. İlk işimin olduğu uygulama Google idi, böyle sanki internetim gidikmiş gibi yüklenmedi en başta, sonra olan oldu ve ekranım beyaz oldu. 10 15 saniye sonra uyku moduna geçiliyor yazısı geldi ve wake up dediğimde de açılmadı geri. Ben de fişi çekip tekrar taktım ve açtım bilgisayarı. AMD Radeon yazılımına girdim ve ' beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü varsayılan Radeon WattMan ayarları geri yüklendi ' yazısı vardı bildirim kısmında. Sonra da korktum, merak ettim ve şu an bunu yazıyorum. Buna benzer şeyi hafta içi de yaşamıştım. Witcher 1'de ilk sahnede cızırtı sesi ile uyku moduna atıyordu, sonra yine WattMan yazısı oluyordu AMD yazılımında falan o oyun ile alakalıydı sanırım sildim oyunu ve hiç vermedi sonra. Şimdi ise beyaz ekran oldu benzer sorun. Sizce bu sefer ki neden oldu? Bir anda WhatsApp, Google ve Spotify açmam yüzünden falan mıdır yoksa tek seferlik bir hata mıdır? Ne yapmalıyım? Teşekkürler...

Bilgisayar çok ısınıyor mu?
hayır hocam hatta çok iyi değerlerim bence. Genel için konuşursam GPU 60 ı, CPU 62-63 ü geçmiyor (bunlar maksimum değerler) .

Bilgisayar çok ısınıyor mu?

Bu da anlık değerler sol üstten görebilrisinz.
Fall Guys_2023.01.16-19.41_1.png

Geri
Yukarı