Bilgisayarda Oyun Oynarken Video Kaydı Alamamak

erenhamza

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Silikon Vadisi
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
Merhaba, bilgisayarımda herhangi bir program ile oyun kaydı alamıyorum ancak oyunu oynamadığım masaüstündeyken alabiliyorum. Normalde GeForce Experince'de ki video programını kullanıyordum o hiçbir türlü çekmiyor.

OBS ile de denediniz mi acaba? Benim için en sıkıntısız program OBS oldu şuana kadar. Ekran kartınız nedir? Hangi sürücüyü kullanıyorsunuz?

OBS ile çok rahat kayıt alabilirsiniz. Sistemi de çok zorladığını sanmıyorum malum benim bilgisayarımda bile rahatça çalışabiliyor.

GeForce Experience'ı kaldırın ve ekran kartı sürücünüzü DDU ile temizleyin. Ardından en son sürücüyü indirip deneyin.

OBS ile de denediniz mi acaba? Benim için en sıkıntısız program OBS oldu şuana kadar. Ekran kartınız nedir? Hangi sürücüyü kullanıyorsunuz?

OBS ile denedim ancak sonuç aynı masaüstünden kayıt alabiliyorum. Oyuna gelince alamıyorum.
Alıyor videoyu kaydediyor. Bu dosya türü desteklenmiyor diyor. Başka bir dosya türüyle çektim gene aynı hatayı aldım
GeForce Experience'ı kaldırın ve ekran kartı sürücünüzü DDU ile temizleyin. Ardından en son sürücüyü indirip deneyin.

DDU'nun tam olarak ne olduğunu bilmiyorum.

Konuyu bir inceleyin.

Bunla olduğunu pek zannetmiyorum. Çünkü OBS, Shadow Play, Bandicam, Fraps gibi programların hiçbirince kayıt yapmıyor ya da yapamıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…