Bilgisayarda oyunlar kasıyor

Yeni olan bir şey ise Windows kendini güncelliyor olabilir. Windows Update ayarlarına girerek durumu kontrol edebilirsiniz.

1-oyun içi ayarlarinizi kontrol edin emin olmak için
2-herhangi bir virüs olmadığından emin olmak için Kaspersky Free taraması öneririm
3-detay vermemişsiniz fakat tahminimce önceden kasmayan oyunlarda bu sorunu yaşıyorsunuz Görev Yöneticisi'nden CPU, GPU, RAM kullanım oranlarını kontrol edin
4-guc planının güç tasarrufunda olup-olmadigini kontrol edin.

AMD 5800H, RTX 3050.

Tahminimce arkada Windows kendini güncelliyor veya bilgisayarda virüs girmiş olabilir her ihtimale karşı Kaspersky indirip tarama yapmanızı öneririm, CPU'yu kontrol edebilirsin, yakın zamanda indirdiğiniz şüpheli bir dosya varsa VirusTotal'den bakabilirsiniz.

Virüsle alakalı bir şey yok.Yakın zamanda dosya indirmedim.Bir tek kardeşimin oynadığı oyun kasınca kendi oynadığım oyuna girdim.O da kasmaya başlayınca sorun yazdım.Windows'taki eski dosyaları temizledim.Başka ne yapabilirim?

Virüsle alakalı bir şey yok. Yakın zamanda dosya indirmedim. Bir tek kardeşimin oynadığı oyun kasınca kendi oynadığım oyuna girdim. O da kasmaya başlayınca sorun yazdım. Windows'taki eski dosyaları temizledim. Başka ne yapabilirim?

Oyunda sıkıntı var büyük ihtimalle optimizasyon sorunu olabilir hangi oyun bu?

Geri
Yukarı