Bilgisayarda tiz ses ayarı nasıl yapılır?

refikilhan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Kulaklarımda sorun var, bilgisayarda bas sesler bana boğuk geliyor, bilgisayarımda Realtek HD Audio yöneticisi kaybolduğu için ses ayarlarını tiz konumuna getiremiyorum, çeşitli programlar denedim ama yeterli olmuyor, en uygun program konusunda tavsiyede bulunursanız beni çok sevindirirsiniz.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşeşekkürler, yarın deneyip size yazarım.
Equalizer APO diye bir program var daha doğrusu adından anaşılabileceği gibi kendisi bir equalizer. Denemeni tavsiye ederim.
Bana hatırlattığınız için size çok teşekkür ediyorum, ben ekolayzer apo programını daha önceleride denemiştim, tiz sesi güzeldi, ama o zamanlar indirdiğim programda kaydet seçeneği olmadığı için bilgisayarı her açtığımda tekrar ayarlamak zorunda kalıyordum, bu nedenle silmiştim, şimdiki yeni versiyonu. Programıın ayarını yaptım kaydettim bilgisayarı kapttım, tekrar açtığımda ayarlarım aynen duruyordu.
Tekrar teşekkürler

Son düzenleme:
Teşeşekkürler, yarın deneyip size yazarım.

Bana hatırlattığınız için size çok teşekkür ediyorum, ben ekolayzer apo programını daha önceleride denemiştim, tiz sesi güzeldi, ama o zamanlar indirdiğim programda kaydet seçeneği olmadığı için bilgisayarı her açtığımda tekrar ayarlamak zorunda kalıyordum, bu nedenle silmiştim, şimdiki yeni versiyonu. Programıın ayarını yaptım kaydettim bilgisayarı kapttım, tekrar açtığımda ayarlarım aynen duruyordu.
Tekrar teşekkürler
Rica ederim işe yaramasına sevindim.

Geri
Yukarı