Bilgisayarda video izlerken kasıyor

Japonky

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Anestezist
Arkadaşlar merhaba. Arkadaşımın laptopunda YouTube'dan video izlerken ara ara kasmalar meydana geliyor ve bunlar daha çok tam ekran yapınca daha fazla oluyor. Discord da küçük ekranda video izleyebiliyor fakat videoyu büyütünce kasmalar donmalar meydana geliyor, bunun sebebi nedir? Şöyle bir ekleme yapmak istiyorum, laptopunun fanı bozulmuştu ve tamirden geldikten sonra olmaya başladığını söyledi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Arkadaşımın laptopunda YouTube'dan video izlerken ara ara kasmalar meydana geliyor ve bunlar daha çok tam ekran yapınca daha fazla oluyor. Discord da küçük ekranda video izleyebiliyor fakat videoyu büyütünce kasmalar donmalar meydana geliyor, bunun sebebi nedir? Şöyle bir ekleme yapmak istiyorum, laptopunun fanı bozulmuştu ve tamirden geldikten sonra olmaya başladığını söyledi.
Fanı değiştiyse termal macunu yenilenmediyse normal fanın bağlı olduğu plağın altında işlemci ve ekran kartı var, fanı değiştirebilmek için plağı çıkarıyorlar plak çıkarıldıktan sonra yeni termal macun sürülmeliler.

Bileşenler nedir ki?

Sanırım fanı çıkartmış yeni fan takılmamış.

RTX 3060, 16 GB RAM, i7 10875H

Hmm düşündürücü. Sicaklık değerleri nasıl. Zaten biliyorsunuz laptoplar yanıyor ve yaz geldi bir de işi yapanlar macunları değiştirmediyse vay haline

Valla arkadaşlar çocuk sabahtan akşama kadar Rust oynuyor masaüstü bilgisayarlarda bile alev alev oluyorken laptop cehennemin 7. katı gibidir. Nedense oyunlarında vs. kasma yok sadece videolarda var anlayamadım.

Geri
Yukarı