Bilgisayarda virüs algılandı

Hocam ben c diskini silip sıfırdan Windows kuruyorum öyle olmaz mı çünkü d de kullanmam gereken özel dosyalarım var.
D'deki dosyalarını silmeyebilirsin. İllaha gidecek diye bir kural yok. Silip silmeyeceğini soruyor sana. Sileceğine sil diyorsun. Sistem ayrıldı gibi şeyleride silip C diskine kuruyorsun.

Görünüşe göre bilgisayarınız bir kişinin uzaktan sizin bilgisayar üzerinden menfaat kazanması için kullanılıyor. Windows Defender kendi başına yetmez, bu virüs için malwarebytes en uygudur. Mining virüsünün çıkıp çıkmadığını anlamak için GPU ve CPU kullanımlarını analiz edin veya buraya atın. Anormal derece hiç acımadan kullanılıyorsa virüs devam ediyordur.

Son düzenleme:
Görünüşe göre bilgisayarınız bir kişinin uzaktan sizin bilgisayar üzerinden menfaat kazanması için kullanılıyor. Windows Defender kendi başına yetmez, bu virüs için Malwarebytes en uygudur. Mining virüsünün çıkıp çıkmadığını anlamak için GPU ve CPU kullanımlarını analiz edin veya buraya atın.

Hocam öncelikle teşekkürler bu bilgiler için. Kaspersky ve Malwarebytes programlarından tam tarama gerçekleştireceğim ve sonucunda buraya dediğiniz şeylerin fotoğrafını atacağım teşekkürler.
Görünüşe göre bilgisayarınız bir kişinin uzaktan sizin bilgisayar üzerinden menfaat kazanması için kullanılıyor. Windows Defender kendi başına yetmez, bu virüs için malwarebytes en uygudur. Mining virüsünün çıkıp çıkmadığını anlamak için GPU ve CPU kullanımlarını analiz edin veya buraya atın. Anormal derece hiç acımadan kullanılıyorsa virüs devam ediyordur.
Hocam tarama bitti 15 tehtid algılandı ve hepsini temizledim.Fanlar deli gibi çalışıyordu ve sessizleştiler işlem sonunda dediğini cpu performansında fotoğrafını ekledim ilgilenen herkese teşekkürler.
Hocam tarama bitti 15 tehtid algılandı ve hepsini temizledim.Fanlar deli gibi çalışıyordu ve sessizleştiler işlem sonunda dediğini cpu performansında fotoğrafını ekledim ilgilenen herkese teşekkürler.
Genellikle 1.50 GHz ile 1.70 GHz arasında çalışıyor.
Hocam öncelikle teşekkürler bu bilgiler için. Kaspersky ve Malwarebytes programlarından tam tarama gerçekleştireceğim ve sonucunda buraya dediğiniz şeylerin fotoğrafını atacağım teşekkürler.

Genellikle 1.50 GHz ile 1.70 GHz arasında çalışıyor.
Arkadaşlar sizce napayım sıfır kurulum yapayım mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20210305_154901.jpg
    IMG_20210305_154901.jpg
    186,2 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

Geri
Yukarı