Bilgisayarda virüs mü var?

Neden hep aklınıza gelen ilk çözümü öneriyorsunuz? Güvenlik başlıkların da herkes "Kaspersky indir ve tarama yap" yazıyor. İndirdiğiniz şarkılar yüzünden olabilir.

Kaspersky ve Malwarebytes ile taratın. Yakın zamanda açtığınız dosyaları özel değilse söyleyebilir misiniz?

Açtığımız dosya derken ne demek istediğinizi anlayamadım.
@YamukAdam, @20TPS1200PİNG sonuçlar bu şekilde çıktı. Yapmam ya da göstermem gereken başka bir şey var mı?

Dosyaları sildiğim halde tekrar çıktılar.
@Enes3078 hocam daha önce birçok konuma yardımcı olmuştunuz. Müsaitseniz bakabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Sonuç.PNG
    Sonuç.PNG
    32,5 KB · Görüntüleme: 49
  • Sonuç 2.PNG
    Sonuç 2.PNG
    62,7 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
Tabii ki yardımcı olurum fakat gerekli her şey yazılmış. Malwarebytes bir şey bulamamış fakat diğer önerileri de uygulayınız. Sonra da sorunun çözülüp çözülmediğini belirtirsiniz.

Açtığımız dosya derken ne demek istediğinizi anlayamadım.
@YamukAdam, @20TPS1200PIng sonuçlar bu şekilde çıktı. Yapmam ya da göstermem gereken başka bir şey var mı?

Dosyaları sildiğim halde tekrar çıktılar.
@Enes3078 hocam daha önce birçok konuma yardımcı olmuştunuz. Müsaitseniz bakabilir misiniz?

Kaspersky ile deneyin hocam. Virüs olduğunu zannetmiyorum. (etiketleyemediğiniz için bakamadım kusura bakmayın.)

Dilerseniz KVRT kullanabilirsiniz. Ek olarak Cloud Security'nin ücretsiz sürümü bulunmaktadır. Bunu da kullanabilirsiniz.

Tabii ki yardımcı olurum fakat gerekli her şey yazılmış. Malwarebytes bir şey bulamamış fakat diğer önerileri de uygulayınız. Sonra da sorunun çözülüp çözülmediğini belirtirsiniz.
Sorunum şimdilik çözüldü sanırım. Bilgisayarı birkaç kez yeniden başlattım, yeni dosyalar oluşmadı belirttiğim şekilde. Sanırım Spotify'da indirdiğim şarkılardan ve indirilecek yer konumunu değiştirdiğimden dolayı oldu. Tekrardan bir gelişme olursa yazarım. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

Geri
Yukarı