Çözüldü Bilgisayarda virüs mü var?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

islamsirinov

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımda appdataya girdiğimde hergo.exe diye bir dosya var EA logosu ile ayrıca görev yöneticisinde her PC açıldığında o dosya başlıyor, vırus müdür? Malwarebytes değil diyor ama bilmiyorum.

Ekran Görüntüsü (31).png

Ekran Görüntüsü (33).png

Çözüm

virustotal den taradım VirusTotal kaspersky paralı değilmi ? malwarebytes boş diyor
Kaspersky Free ücretsizdir indirebilirsiniz sadece hesap ister onu da gmail girip açın:
İsterseniz AVG veya Avast ile de silebilirsiniz çünkü onlar da bulmuş. Derin tarama yapar silersiniz:

virustotal den taradım VirusTotal kaspersky paralı değilmi ? malwarebytes boş diyor
Virüslü olabilir, Kaspersky AVG Avast ESET gibi yazılımlar bulmuş.

Bunu da eklemek isterim:
Bu arada herkes kesin virüs diye atlamış virüs olmayada bilir. Çünkü Kaspersky HEUR demiş yani sezgisel demek. Sezgisel tespitlerde false positive çıkabilir. ESET forumunda da false-positive çıkabileceği söylenmiş.

Burdan indirebilirsiniz.

Kaspersky Free ücretsizdir indirebilirsiniz sadece hesap ister onu da gmail girip açın:
İsterseniz AVG veya Avast ile de silebilirsiniz çünkü onlar da bulmuş. Derin tarama yapar silersiniz:

Bunu da eklemek isterim:
Bu arada herkes kesin virüs diye atlamış virüs olmayada bilir. Çünkü Kaspersky HEUR demiş yani sezgisel demek. Sezgisel tespitlerde false positive çıkabilir. ESET forumunda da false-positive çıkabileceği söylenmiş.

Son düzenleme:
Çözüm

en iyisi kaspersky mı ?

en iyisi kaspersky mı ?
Bence AVG daha iyi ancak Kaspersky'da çok iyidir. İstediğinizi yükleyebilirsiniz.
Bu arada dosyanın virüs mü olduğunu anlamak için dosyaya sağ tıklayın özellikler diyin gelen pencereden ayrıntılar kısmına tıklayın ve o kısmın ekran görüntüsünü atın buraya. Ben bakarım virüs mü değil mi diye.

hocam kaspersky kurcakken etkinleştirme kodu bu ülkede geçersizdir dedi napcam
Bence AVG daha iyi ancak Kaspersky'da çok iyidir. İstediğinizi yükleyebilirsiniz.
Bu arada dosyanın virüs mü olduğunu anlamak için dosyaya sağ tıklayın özellikler diyin gelen pencereden ayrıntılar kısmına tıklayın ve o kısmın ekran görüntüsünü atın buraya. Ben bakarım virüs mü değil mi diye.

hocam kaspersky kurcakken etkinleştirme kodu bu ülkede geçersizdir dedi napcam
Hocam ne etkinleştirme kodu ya? Free versiyonu indirecektiniz, sadece my kaspersky hesabı açmanız gerekiyordu.
Bu linkten indirin. Bu arada şunu yapar mısınız?

Geri
Yukarı