Bilgisayarda virüs şüphesi

Crackli oyunlar oynuyorsanız bunlar muhtemel. Format atın.

Hocam PC'de crack olarak tek FL Studio var onun dışında bir şey indirmiyorum.

Kaspersky ile tarama yapin.

Bende böyle bir tecrübe yaşamıştım işlemci fanını tamamen tozla kaplanmisti Chrome da video falan izlerken ses takiliyordu ve monitör donuyordu ya da mavi ekran veriyordu temizledim ve düzeldi.

Çok teşekkürler sabah yapacağım kesinlikle.

Son 3 gündür gözle görülür bir yavaşlama var. Üstelik şarkı dinlerken bir anda monitörüm kapanıyor ve "tırrt" tarzı bir seste takılı kalıyor, mecbur kasadan kapatıp yeniden başlatıyorum.
Bu akşamüstü ise bilgisayar boştaydı ve bir anda açılıp kapandı. Ne olduğunu anlamadan etkinleşmemiş Windows yazısının yok olduğunu gördüm.

Eki Görüntüle 2016912

Etkinleştirme sekmesini açtığımda bu yazıyla karşılaştım, sizce nedeni ne olabilir?
Format attıktan sonra lisans anahtarı girmediyseniz o yazı çıkar, lisans anahtarını kaldırdıysanız veya KMS kurduysanız çıkabilir.

Eğer virüs şüphesi varsa, Malwarebytes ve ESET Online Scanner gibi uygulamalarla tarama yapabilirsiniz.

Format attıktan sonra lisans anahtarı girmediyseniz o yazı çıkar, lisans anahtarını kaldırdıysanız veya KMS kurduysanız çıkabilir.

Eğer virüs şüphesi varsa, Malwarebytes ve ESET Online scanner gibi uygulamalarla tarama yapabilirsiniz.

Az once tarama yaptım ve crack icin kullandıgım programı sildim lakin bir olay başıma geldi.
Silme işlemlerini yapmadan önce bilgisayarımı açtığımda görev çubuğu kaybolmuştu ve ustune tıklayınca Explorer çöküyordu bir şey silmeye çalışınca silme işlemini sağlayan program çöküyordu, tekrar kasayı kapattım ve internet sağlayıcımı söküp başlattım düzeldi sonrasında crack programı sildim regeditten vs. tüm izlerini yok ettim şu an sorun yok gibi ama buna sebep olan şey hakkıında bir bilginiz var mı? Ne yapmalıyım?

Az once tarama yaptım ve crack icin kullandıgım programı sildim lakin bir olay başıma geldi.
Silme işlemlerini yapmadan önce bilgisayarımı açtığımda görev çubuğu kaybolmuştu ve ustune tıklayınca Explorer çöküyordu bir şey silmeye çalışınca silme işlemini sağlayan program çöküyordu, tekrar kasayı kapattım ve internet sağlayıcımı söküp başlattım düzeldi sonrasında crack programı sildim regeditten vs. tüm izlerini yok ettim şu an sorun yok gibi ama buna sebep olan şey hakkıında bir bilginiz var mı? Ne yapmalıyım?
Virüsü silmeye çalışırken mi bu olaylar oldu yoksa silmeye çalışmadan önce ve tarama yapmadan önce mi?

Geri
Yukarı