Bilgisayarda virüs var takıntısı

Bilal Nurullah

Decapat
Laptop kullanıyorum, crack yazılımlarla işim olmuyor lakin yakın zamanda internetten ucuz yollu bir msOffice key aldım ve adam AnyDesk ile bağlanarak bir şeyler yaptıktan sonra hesabımı etkinleştirdi, aklımda hep takıntı oluyor. Arka planda bir şeyler yüklemiş veya virüs atmış mıdır diyerek. En güvenilir ve tam tarama yapabileceğim bir yöntem var mı? Sadece Windows Defender kullanıyorum ne kadar güvenilir tartışılır elbette, gerçekten sıkıldım artık her şüphede format atmaktan.

Kaspersky indir, tam tarama yap. Ayrıca takıntılı olmana gerek yok. Kendini rahatlatmaya çalış. Sonuçta riskli işler veya bilmediğin programlara yetki vb. Vermediğin sürece sıkıntı olmaz.

Kaspersky indir, tam tarama yap. Ayrıca takıntılı olmana gerek yok. Kendini rahatlatmaya çalış. Sonuçta riskli işler veya bilmediğin programlara yetki vb. Vermediğin sürece sıkıntı olmaz.
Ne gibi yetkiler bunlar?

Kaspersky al ve kur. Yıllık 80-90 TL paraya kıymak lazım kafam rahat olsun diyorsan.
deneme sürümüyle işimi göremez miyim? en azından tam tarama yapmak adına?

Ne gibi yetkiler bunlar?

deneme sürümüyle işimi göremez miyim? en azından tam tarama yapmak adına?
Deneme sürümü işinizi görür ama PC'yi sürekli kullanıyorsunuz ya ben ondan kafanız rahat olacaksa diye dedim. Yoksa deneme sürümünü kurup tam tarama yapın virüs varsa bulacaktır ve 30 gün de kullanırsınız. Ben devamlı satın alıp kullanıyorum bilgisayarda ve telefonda bankacılık işlemleri de yapmamdan dolayı.

90 Günlük deneme var hocam.
Bittikten sonra?

Deneme sürümü işinizi görür ama PC'yi sürekli kullanıyorsunuz ya ben ondan kafanız rahat olacaksa diye dedim. Yoksa deneme sürümünü kurup tam tarama yapın virüs varsa bulacaktır ve 30 gün de kullanırsınız. Ben devamlı satın alıp kullanıyorum bilgisayarda ve telefonda bankacılık işlemleri de yapmamdan dolayı.

Bittikten sonra?
Tam tarama olayı, en ufak yerleştirilmiş bir virüs'ü de bulur değil mi?

Geri
Yukarı