Bilgisayarda virüs var

Hocam cihazınıza keylogger yüklendiyse, şifrelerinizi almış olabilir. Önceden şifrelerinizi almış ve kullanmaya devam ediyor olabilir. Bütün Şifrelerinizi değiştirin. Bilgisayarınıza güzel bir format (güzelden kasıt: herşeyi silip) Güncel bir virüs programı yükleyin. Güncel bir virüs pro yüklüyken usb ve haricilerinizi takıp yedeklerinize erişin.
Bunu diyebilirim.
büyük ihtimal zamanında keylogger yedim ve şuan sistemde yok discord şifremi değiştirdiğimde token değişti ve giriş yok artık discorda yani yazı atmıyor
1707837411262.png

Telegram'a web üzerinden giriyorsan mümkün diye bilmekteyim.
app ile giriyorum

Hocam cihazınıza keylogger yüklendiyse, şifrelerinizi almış olabilir. Önceden şifrelerinizi almış ve kullanmaya devam ediyor olabilir. Bütün şifrelerinizi değiştirin. Bilgisayarınıza güzel bir format (güzelden kasıt: Her şeyi silip) güncel bir virüs programı yükleyin. Güncel bir virüs Pro yüklüyken USB ve haricilerinizi takıp yedeklerinize erişin.
Bunu diyebilirim.

Hocam format ve Windows 11'a geçiş yaptım her yerin şifresini değiştirdim şu an kafam rahat.

Son düzenleme:
Büyük ihtimal zamanında keylogger yedim ve şu an sistemde yok Discord şifremi değiştirdiğimde token değişti ve giriş yok artık Discord'a yani yazı atmıyorEki Görüntüle 2115352

App ile giriyorum.

Hocam format ve Windows 11'a geçiş yaptım her yerin şifresini değiştirdim şu an kafam rahat.

DM leride kapat mis gibi olur.

Geri
Yukarı