Bilgisayarda Wi-Fi bağlantısı yok

Japonky

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Anestezist
Bilgisayarım internete ethernet ile bağlı fakat televizyona Miracast aktarma yapmak için Wi-Fi bağlantısı gerekiyor. Bilgisayarımda ethernet kablosunu çektiğimde ise Wi-Fi seçeneği çıkmıyor aygıt yöneticisine baktım her hangi bir Wireless aygıtı vs. bulunmuyor.

sanıyorum imzanızdaki sistemi kullanıyorsunuz ve anakartınızda da Wi-Fi özelliği yok benim anakartımda da yok fakat ben internete Wi-Fi üzerinden bağlanıyorum (Captcha Verification) bunu kullanıyorum USB girişi ile anakarta arkadan bağladım ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım yapmak istediğiniz şeyi yapabilmek için benzer bir alet kullanmalısınız

Bilgisayarım internete ethernet ile bağlı fakat televizyona Miracast aktarma yapmak için Wi-Fi bağlantısı gerekiyor. Bilgisayarımda ethernet kablosunu çektiğimde ise Wi-Fi seçeneği çıkmıyor aygıt yöneticisine baktım her hangi bir Wireless aygıtı vs. bulunmuyor.

Pahalı Wi-Fi destekli anakartlar hariç çoğu masaüstü sistemde kablosuz ağ bulunmaz zaten. Anakarta harici Wi-Fi kartı veya USB Wi-Fi adaptör takmalısın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı