Bilgisayarda yazılar bulanıklastı ve pixeller gözüküyor

atesorrr

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımda pixeller gözüküyor yeşil yeşil önceden yoktu tatile gittim geldim bunu yapmaya basladı. LightShot ekran görüntüsü alma tusuna bastıgımda, basınca donuyor ya, düzeliyor kapadıktan sonra da geri oluyor. Yardım olursanız cok sevinirim.

Dosya Ekleri

• resim_2024-02-02_165208804.png
    resim_2024-02-02_165208804.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 34
Görev çubuğundaki arama kutusuna gelişmiş ölçeklendirme ayarları yazın ve bulanık uygulamaları düzelt'i seçin. Uygulamalar için ölçeklendirmeyi düzeltme bölümünde Windows'un bulanık olmaması için uygulamaları düzeltmesine izin Ver'i açın veya kapatın.

Görev çubuğundaki arama kutusuna gelişmiş ölçeklendirme ayarları yazın ve bulanık uygulamaları düzelt'i seçin. Uygulamalar için ölçeklendirmeyi düzeltme bölümünde Windows'un bulanık olmaması için uygulamaları düzeltmesine izin Ver'i açın veya kapatın.

Aynen bunun gibi de yapabilirsen ya da arama yerine Windows'un görünümünü ve performansını ayarla kısmından yapabilirsin.

yaptım olmadı suan reis

ss alma tusuna basınca düzeliyo kapatınca devam ediyo bulanıklığa

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı