PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

RetroTape

Decapat
Ben bilgisayarımı yeniden başlat dedikten sonra yeniden başlatılıyor yazısı çıkıyor, sonra donuyor ve mavi ekran çıkıyor ama bilgisayarı normal kapattığım zaman sıkıntı olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu SS olarak atın da error scan testini quick scan tiki kapalıyken uyguladınız değil mi?

Evet öyle yaptım.

Onu SS olarak atın da error scan testini quick scan tiki kapalıyken uyguladınız değil mi?

Paylaşıcağım şey bu mu?
Bir de ben Crystel disk marktan test yapınca yazmam 1750 olması gerekirken 1640 çıktı bu da bir şeyleri etkiler mi ve bu değer normal mi?

Yine mavi ekran yedim ve bu da mini dumpı.
HDD sentinel yazılımı ile paylaşabilirsin.

Bu paylaştığım doğru mu.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    2,9 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Doğru paylaşmamışsın. HDD Sentineli açın ve biraz üst orta arası S.M.A.R.T yazısı var ona tıklayın ve karşına çıkan yazıların ekran görüntüsünü at.

Taktığın haporlör veya taktığın kulaklık yüzüne mavi ekran almışsın. Ses ile ilgili ne taktıysan geri çıkart.

"sfc /scannow" rehberini uygula.

Doğru paylaşmamışsın. HDD sentineli açın ve biraz üst orta arası s. M. A. R. T yazısı var ona tıklayın ve karşına çıkan yazıların ekran görüntüsünü at.

Taktığın hoparlör veya taktığın kulaklık yüzüne mavi ekran almışsın. Ses ile ilgili ne taktıysan geri çıkart.

"Sfc /scannow" rehberini uygula.

Dediğiniz önceden yapmıştım şimdi de bu hatayı verdi hep farklı veriyor neden anlamıyorum ya. Bir de acaba Windows da mı sıkıntı var doğru yüklenemedi dedi de.

Tekrar uygulayın.

Bu dumpta tam olarak sorunu bulamadım.

Memtest86 testi yapın. Sonuçları paylaşın.

Tekrar uygulayın.

Bu dumpta tam olarak sorunu bulamadım.

Memtest86 testi yapın. Sonuçları paylaşın.

Peki USB'den format atsam düzelme ihtimali var mı çünkü Windows doğru yükelenemedi diyor da bir de BIOS ayarlarını nasıl sıfırlayabilirim?

Doğru paylaşmamışsın. HDD sentineli açın ve biraz üst orta arası s. M. A. R. T yazısı var ona tıklayın ve karşına çıkan yazıların ekran görüntüsünü at.

Taktığın hoparlör veya taktığın kulaklık yüzüne mavi ekran almışsın. Ses ile ilgili ne taktıysan geri çıkart.

"Sfc /scannow" rehberini uygula.

Yeniden mavi ekran yedim o kulaklığı çıkarmama rağmen hiçbir şey değişmiyor ha bire farklı bir mavi ekran yiyorum. Bu da yenisi. Dediklerinizi yapıyorum ama olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı