i5 3470'te neredeyse tüm oyunlarda FPS düşüşü yaşanıyor

İşletim sistemi
Windows 10
DDU ile kaldırıp en güncel sürümü tekrar kurun.

Hocam bin kere denedim heralde o yöntemi ama halen çözemedim.

@Pigasor hocam PUBG lobide işlemci sıcaklığı 77 derece normal mi sizce?

En son driver kurulu. Fakat herhangi bir AMD çökme yaşamadım.

Ben tek tek tüm driverları denemiştim 2.3.5.2 olması lazım en iyi FPS değerini o veriyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Ayrıca kart GT1030 ayarında işlemci 11,12 Yıllık yani çok da bişey beklemek doğru olmaz.

Ayrıca kart GT1030 ayarında işlemci 11,12 Yıllık yani çok da bişey beklemek doğru olmaz.
Hocam ben şuanda bu işlemciyle warzone oynayabiliyorum 30-35 FPS'de halen günümüzde iş yapıyor.

Mesela şuanda i7 3770 11 yıl önce çıktı. Fakat çoğu oyunu sorun çıkarmadan oynatıyor :)

Hocam ben şuanda bu işlemciyle warzone oynayabiliyorum 30-35 FPS'de halen günümüzde iş yapıyor.
Hocam amacım kötülemek değil, işlemci eski bir işlemci onu söylemek istedim zaten benim de şu anda aktif kullandığım işlemci İ5 3570 yani sendekiyle hemen hemen aynı performansı veriyor.
Üstüne kule tipi soğutucu taktım yükte 60 dereceyi geçmiyor.

Mesela şuanda i7 3770 11 yıl önce çıktı. Fakat çoğu oyunu sorun çıkarmadan oynatıyor :)
İ7 3770 için 1.5k civarı fiyat çekiyorlar uygun olsa onu alacaktım. :)

Hocam amacım kötülemek değil, işlemci eski bir işlemci onu söylemek istedim zaten benim de şu anda aktif kullandığım işlemci i5 3570 yani sendekiyle hemen hemen aynı performansı veriyor.
Üstüne kule tipi soğutucu taktım yükte 60 dereceyi geçmiyor.

i7 3770 için 1.5k civarı fiyat çekiyorlar uygun olsa onu alacaktım. :)

Hocam sizde mesela Valorant tarzı oyunlarda takılmalar oluyor mu? Dediğiniz gibi neredeyse aynı işlemci sayılır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı