Çözüldü Bilgisayardaki 48 GB'lık MP4 dosyasını silmek sorun oluşturur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Brokol_61

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarımda fotoğrafta gördüğünüz gibi bir MP4 dosyası var. Bu dosya 48 GB ve neden bu kadar büyük bir MP4 dosyası olduğunu anlamadım dosyayı açınca hiçbir şey oynamıyor sadece siyah bir ekran var. Bunu silersem sorun olur mu? Biraz endişelendim bu kadar büyük bir MP4 dosyasını görünce.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    420,8 KB · Görüntüleme: 36
Çözüm
Yanlışlıkla yayın almış olabilirsiniz. Boyut normal, 10 dakikalık bir yayın aşağı yukarı 3.5 GB boyutlarına ulaşabilir. (1080P)

Açılmamasının nedeni ise unuttuğunuz an PC uykuya girmiştir ve kayıt bir anda kesildiği için de dosya bozulmuştur.
Merhaba bilgisayarımda fotoğrafta gördüğünüz gibi bir MP4 dosyası var. Bu dosya 48 GB ve neden bu kadar büyük bir MP4 dosyası olduğunu anlamadım dosyayı açınca hiçbir şey oynamıyor sadece siyah bir ekran var. Bunu silersem sorun olur mu? Biraz endişelendim bu kadar büyük bir MP4 dosyasını görünce.

Nereden geldi?

Kamera kaydı olmadığına eminseniz silin.

Büyük ihtimal kaydı başlattınız ve açık unuttunuz bilgisayar kapalıyken açık kaldı o yüzden siyah ve büyük boyutlu. Bazı ekran kayıt programları kapalıyken bile hizmet verebiliyor.

Yanlışlıkla yayın almış olabilirsiniz. Boyut normal, 10 dakikalık bir yayın aşağı yukarı 3.5 GB boyutlarına ulaşabilir. (1080P)

Açılmamasının nedeni ise unuttuğunuz an PC uykuya girmiştir ve kayıt bir anda kesildiği için de dosya bozulmuştur.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı