Bilgisayardaki artık dosyaları silmek için bir program var mı?

HvKontAyaz

Hectopat
Merhaba değerli dostlar, bilgisayarımdan kaldırdığımız oyun, program vb. gibi dosyaların araştırdıkça artık dosyaları çıkıyor ve yer işgal ettiğini düşünüyorum bilgisayarımızdan artıklarıyla beraber tümüyle program kaldırmak için herhangi bir program önerisi var mı? Tercihen Premium alıp ücretli program kullanmak istiyorum ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba değerli dostlar, bilgisayarımdan kaldırdığımız oyun, program vb. gibi dosyaların araştırdıkça artık dosyaları çıkıyor ve yer işgal ettiğini düşünüyorum bilgisayarımızdan artıklarıyla beraber tümüyle program kaldırmak için herhangi bir program önerisi var mı? Tercihen Premium alıp ücretli program kullanmak istiyorum ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ediyorum.
CCleaner

Neden bunun için para vermek istiyorsunuz? Windows 10 ayarlarında depolama bölümünü bulun. Orada temizlemek için çok da güzel bir seçenek mevcut.

Ccleaner ve IObit uninstaller yükle sonra ayarlardan akıllı depolamayı aç son olarak istediğin diske sağ tıklayıp disk temizleme yap

Arama çubuğuna %appdata% yaz, içşnde kullanmayı bıraktığın ve kullandığın programların kalıntıları var, sonra %temp% içindekileri sil, sonra C diskindeki program files vs program files x86 içindeki kalıntıları sil bitti.
Programlar abidik gubidik olaylara sebep olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı