Bilgisayardaki bazı programlar yanıt vermeyi durduruyor

Donald Trump

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle iyi günler.

İki gündür bilgisayarımda ne Zoom ne Spotify ne de bazı oyunlar ya açılmıyor ya da durduk yere yanıt vermeyi kesiyor. Bazı forumlara göz attım virüs kaynaklı olabileceği söyleniyor. Fakat sorun şu ki antivirüs programı bile yanıt vermiyor. Bilgisayarı sıfırlayayım dedim sıfırlamaya başlamadan hazırlama kısmında o da yanıt vermeyi kesiyor. DVD kısmı bozuk CD'den de format atamıyorum USB yoluyla da olmuyor başka bilgisayar lazım ama şu an hiç imkanı yok böyle bir şeyin.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Arkadaşlar öncelikle iyi günler.

İki gündür bilgisayarımda ne Zoom ne Spotify ne de bazı oyunlar ya açılmıyor ya da durduk yere yanıt vermeyi kesiyor. Bazı forumlara göz attım virüs kaynaklı olabileceği söyleniyor. Fakat sorun şu ki antivirüs programı bile yanıt vermiyor. Bilgisayarı sıfırlayayım dedim sıfırlamaya başlamadan hazırlama kısmında o da yanıt vermeyi kesiyor. DVD kısmı bozuk CD'den de format atamıyorum USB yoluyla da olmuyor başka bilgisayar lazım ama şu an hiç imkanı yok böyle bir şeyin.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

ISO dosyasını indir ve Windows 10'un içinden format at.

Arkadaşlar öncelikle her birinize teşekkür ederim değerli cevaplarınız için.

Ancak sorun şu ki ISO dosyasını indirecek Media Creation Tool yanıt vermeyi durduruyor.

Anladım hocam hemen deniyorum geri dönüş yapacağım. Çok teşekkürler.
Hocam denemeye çalıştım şimdi ancak Rufus'ta çalışmayı durduruyor 🤣 şaka gibi yemin ediyorum ne illet şey miş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı