Çözüldü Bilgisayardaki hız sınırlayıcı sürekli değişiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Splef33

Yoctopat
Daha fazla  
Normalde 1000/mb download alıyorum fakat bilgisayarım sürekli bunu 100/mb olarak sınırlıyor. Aygıt Yöneticisi'nden drumu düzeltiyorum fakat bir süre sonra eski haline geri dönüyor. Bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradan işletim sistemine göre lan driver yazanı indir aygıt yöneticisine gel ağ bağdaştırıcılarına gel Ethernet sürücüsüne sağ tık yap cihazı kaldır de cihazın yazılımını sil işaretli olsun uygula de sonra indirdiğin dosyayı açıp kur PC'yi yeniden başlat Aygıt Yöneticisi'nden tekrar 1 Gbps tam ikili yapıp uygula de olmazsa kabloda sorun vardır.

Hemin deniyorum.

Buradan işletim sistemine göre lan driver yazanı indir aygıt yöneticisine gel ağ bağdaştırıcılarına gel Ethernet sürücüsüne sağ tık yap cihazı kaldır de cihazın yazılımını sil işaretli olsun uygula de sonra indirdiğin dosyayı açıp kur PC'yi yeniden başlat Aygıt Yöneticisi'nden tekrar 1 Gbps tam ikili yapıp uygula de olmazsa kabloda sorun vardır.

Tam olarak hangisini kaldırmam gerkiyor?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (26).png
    Ekran Görüntüsü (26).png
    175 KB · Görüntüleme: 6
Hocam kablonun renk sıralamasından bir tanesini bile yanlış yapsa otomatik olarak 100 Mbps hızda buluşur ama çalışır yani kabloda sorun var gibi.

Geri
Yukarı