Çözüldü Bilgisayardaki video yavaş oynuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kyujin

Decipat
Ekran kartı: RX 580 8 GB
İşlemci: i3-9100F
RAM: 8 GB.

Bilgisayarda indirdiğim veya kaydettiğim videolar çok yavaş oynuyor. Bunun sebebi donanımsal mı yoksa yazılımla alakalı bir durum mu?

Çözüm

Bilgisayarda indirdiğim veya kaydettiğim videolar çok yavaş oynuyor. Bunun sebebi donanımsal mı yoksa yazılımla alakalı bir durum mu?
Filmler & TV bozulmuştur. Format veya yeni bir video uygulamasından başka hiç bir çözümü yok maalesef ben de yaşadım aylar önce.

Filmler & TV bozulmuştur. Format veya yeni bir video uygulamasından başka hiç bir çözümü yok maalesef ben de yaşadım aylar önce.

Çözüm
Ses yavaş değil sadece görüntü sanki 10 FPS gibi. Baya seke seke geliyor yani.

Videoyu Filmler ve TV'den oynatıyorum. Windows media player indirip cevap vereceğim hocam.
Windows media player zaten iniktir hocam bilgisayarınızda eğer silmediyseniz.

1674305547679.png

Windows media player zaten iniktir hocam bilgisayarınızda eğer silmediyseniz.

Eki Görüntüle 1640014
Hocam inik değil. Bu arada Media player yerine VLC Media Player indirip deneyceğim.

Hocam haklıymışsınız Filmler ve TV uygulamasını değiştirdim. VLC kullanıp sorunu çözdüm. Format denemedim fakat belki işe yarıyordur. Cevap için teşekkürler. İyi forumlar.

Son düzenleme:
Hocam haklıymışsınız Filmler ve TV uygulamasını değiştirdim. VLC kullanıp sorunu çözdüm. Format denemedim fakat belki işe yarıyordur. Cevap için teşekkürler. İyi forumlar.
Ben bilgisayarıma virüs girdikten sonra attığım formatta düzelmişti. Kesin olarak işe yaramıyor olabilir belki de ben şanslıydım bilemiyorum. İyi günler.

Geri
Yukarı