Bilgisayardan art arda gelen "biip biip" Sesi

• Konuyu başlatan Jira'nın süper çakması 3T
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 956
J

Jira'nın süper çakması 3T

Ziyaretçi
Arkadaşlar dün konu açtım bilgisayarımdan ses geliyor diye. O ses bitti bir de şöyle bir ses geliyor "biiiiip, biiiiip, biiiiip" Diye bir ses geliyor. Bu 2 saat aralıklarla geliyor, bazen hiç gelmiyor. Format atmayı düşündüm, ama GTA V ve Fortnite'ı baştan indirmek hiç hoşuma gitmez :(.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dün konu açtım bilgisayarımdan ses geliyor diye. O ses bitti bir de şöyle bir ses geliyor "biiiiip, biiiiip, biiiiip" diye bir ses geliyor. Bu 2 saat aralıklarla geliyor, bazen hiç gelmiyor. Format atmayı düşündüm, ama GTA V ve Fortnite'ı baştan indirmek hiç hoşuma gitmez :(.

Hayır. Formatla düzelmez şu an aynı sorun bende de var. Harddiski ölmüş yarın Allah izin verirse "SSD" alacağım bende düşündüm format atmayı ama ilk önce uzmana götürmek en iyisi sorunun nereden kaynaklandığını bulmalısınız.

Arkadaşlar dün konu açtım bilgisayarımdan ses geliyor diye. O ses bitti bir de şöyle bir ses geliyor "biiiiip, biiiiip, biiiiip" Diye bir ses geliyor. Bu 2 saat aralıklarla geliyor, bazen hiç gelmiyor. Format atmayı düşündüm, ama GTA V ve Fortnite'ı baştan indirmek hiç hoşuma gitmez :(.
Dosyalarını yedekleyebilirsin. Tekrardan indirmene gerek yok. Klavyeden çok fazla tuşa basmış olabilir misin bip sesi garip geldi biraz?

Hayır. Formatla düzelmez şu an aynı sorun bende de var. Harddiski olmuş yarın Allah izin verirse "SSD" alcan bende düşündüm format atmayı ama ilk önce uzmana götürmek en iyisi sorunun nereden kaynaklandığını bulmalısınız.

Harddiskin sağlığı %100.
Dosyalarını yedekleyebilirsin. Tekrardan indirmene gerek yok. Klavyeden çok fazla tuşa basmış olabilir misin bip sesi garip geldi biraz?

Hayır sistem boşta iken oldu bu olay tam dışarı çıkacağım kulaklıktan yüksek bir ses geldi biip biip diye.

Geri
Yukarı