Bilgisayardan FIFA 23 için kol önerisi

F710 ağır ve kullanışsız bir koldur. Uzun süreli kullanımlarda rahatsız ediyor. 200 lira etmez. Ayrıca pille çalışıyor. Pil bitti derdin var bir de. Bütçen 1000 lira geliyorsa orijinal DS4 alınır. Yetmiyorsa yan sanayi DS4 kullanmamak için bir sebep yok.

Hocam yan sanayiden memnun musun? Düzgün oynayabiliyor musun FIFA?

Ben gayet memnunum orijinal DS4'ü de uzun süre kullandım araların da hiçbir fark yok. Kalite farkı vardır o da fiyat ile belli ediyor zaten.

F710 ağır ve kullanışsız bir koldur. Uzun süreli kullanımlarda rahatsız ediyor. 200 lira etmez. Ayrıca pille çalışıyor. Pil bitti derdin var bir de. Bütçen 1000 lira geliyorsa orijinal DS4 alınır. Yetmiyorsa yan sanayi DS4 kullanmamak için bir sebep yok.

Ben gayet memnunum orijinal DS4'ü de uzun süre kullandım araların da hiçbir fark yok. Kalite farkı vardır o da fiyat ile belli ediyor zaten.
Bende hem orjinal hem yan sanayi DS4 kullandım, orjinal ile arasında dağlar kadar fark var. Yön tuşlarıyla oynayan o farkı hissedemez zaten fakat analog ile oynayan ve oyunu bilen kişiler o farkı, kaliteyi çok rahat hisseder.

Birde muadil yani yan sanayi kolda 3 kombinasyon yapamıyorsun kol kafayı yiyor, orjinal kolda istediğin kombinasyonları yapabiliyorsun hareketler için.

Ben çakma PS4 dualshockv2 kullanıyorum. Steam'le uyumlu olduğu için sıkıntısız kablosuz kullanıyorum.
Çakma PS4 kollarının analogları orijinalleri kadar hassas mı acaba? Bende Logitech F710 var, analogları falan hassas ama elimi yoruyor bu gamepad...

Arkadaşlarına 3 tane ucuz snopy al,daha sonra iyi kol sende yorumlarına maruz kalmamak için kendine de snopy al.Ben sürekli insan gibi oynayın oğlum dememek için yeğenlerime 8 tane snopy aldım,bozarlarsa üzülmüyorum.Bir tanesinde ps4 vardı,snopyleri eleştiriyordu oynarken,kendi orjinal kollarının analogları bozulunca sesi kesildi hiç ölü nokta çok falan demiyor oynarken.Sadece ona sen ayı gibi oyna,kol yüz lira zaten diyorum.

Arkadaşlar ben internetten 2 tane kol aldım rastgele markalı kalitesiz bir şey 170 TL ve PC'ye Game Pass'den FIFA indirdim çalışmadı sorun gamepadde mi yoksa Steam'den almadığım için mi yoksa her ikisinde mi ayrıca yakın zamanda bir gamepad alacağım
Gamepadle çoğunlukla FIFA 24 oynayacağım ama hikaye oyunu da oynayacağım MK1 falan oynayacağım oyunum crackse gamepadle oynayamaz mıyım sorun gamepad mi Steam'den almak mı biri açıklasın ve gamepad önerisi istiyorum

Geri
Yukarı