Bilgisayardan garip sesler geliyor

Hocam Discord'daydım fakat seste falan değildim. Bilgisayarıma biri bağlanmış olabilir mi çok korkuyorum.

Olabilir hocam panik yapmayın sakin kalın bir Kaspersky veya Malwarebytes ile taratın olmas ise bir format attın ki kormayın size zarar veremez bende zamanıda çok paranoyaktım gereksiz olduğunu anlayacksınız ki denetim masasını bir kontrol edin size ses iletmesi için program kullanıyor olması lazım.

Virüs bulaşmış olabilir arkadaşın dediği gibi Kaspersky ile bir tarama yapın. Ne dediğini anlayabildiniz mi?
Pek anlayamadim. Tarama yapacagim

Olabilir hocam panik yapmayın sakin kalın bir Kaspersky veya Malwarebytes ile taratın olmas ise bir format attın ki kormayın size zarar veremez bende zamanıda çok paranoyaktım gereksiz olduğunu anlayacksınız ki denetim masasını bir kontrol edin size ses iletmesi için program kullanıyor olması lazım.
Hocam programlarda sikinti yok gibiydi. Dosyalarima ulasabilirmi?

Yok hocam bayağı birisi konustu gibi insan gibi.

Hocam bir gunluk kullanmam lazim sıkıntı yasatir mi?

Zannetmiyorum, 1 günde bir şey olacağını. Görev yöneticisinde başlangıç kısmını buraya yükleyebilir misiniz? Çünkü bende başlangıç kısmında Microsoft uygulamasıymış gibi görünen virüsten dolayı geliyordu bu sesler.

Pek anlayamadim. Tarama yapacagim.

Hocam programlarda sıkıntı yok gibiydi. Dosyalarima ulasabilir mi?

Olabilir hocam mesela depremden 1 hafta önce falan internetten saçma sapan bir şey indirmiştim bir tuvalete gittim geldim baktım Regedit klasörler falan hep ortada direkt temiz kurulum yaptım.

Böyle sorun yaşayanlar olmuş, "Windows bileşenleri" diye bir dosya oluşturmuş olabilir bilgisayarında onu aramayı dene, Windows ile alakasız bir şey çıkarsa sil. "C:\program files (x86)\Windows\Windows bilesenleri" böyle bir şey varsa ona da bakın.

Böyle sorun yaşayanlar olmuş, "Windows bileşenleri" diye bir dosya oluşturmuş olabilir bilgisayarında onu aramayı dene, Windows ile alakasız bir şey çıkarsa sil. "C:\program files (x86)\Windows\Windows bilesenleri" böyle bir şey varsa ona da bakın.

Aynen öyle o aslında virüs. Görev yöneticisinde, ve Görev Yöneticisi başlangıç kısmında gösteriyor.

Geri
Yukarı