Bilgisayardan sıkıldım

Hocam bir de Far Cry 4 önerebilirim size. Birkaç gündür oynuyorum ve atmosferi gerçekten beni içine çekiyor. Hikayesi güzel yapılabilecek aktiviteler bol. Bu arada Far Cry 5 de oynadım fakat karışık geldi düz ilerleme yok. Tab basıp bakıyorsun görevlere ve kimseyle konuşmuyorsun görev tarzı da git şunu patlat gibi şeyler açıkçası oyun yan görevlerden oluşmuş. Far Cry 5'i de beğendim fakat Mafia 3 kadar kötü olmasa da Mafia 3 kafasında olmuş.

Hocam bana Far Cry 3 yetti :D bir de Mafia 1 ile 2'yi oynamayı dövüyolar hocam çok güzeller oynayın.

Hocam bana Far Cry 3 yetti :D bir de Mafia 1 ile 2'yi oynamayı dövüyolar hocam çok güzeller oynayın.

Bana mı diyorsunuz hocam :D en sevdiğim seri Mafia serisidir. Ama Mafia 1'i oynayamadım belki güzel bir bilgisayarım olursa oynayabilirim :(
Far cry 4'ü de oynayın hocam çok güzel oyun bence.

Paintten komik çizimler yap kenini eğlendir.

Ekran Görüntüsü (957).png

Şaheser bence hocam :D

Mafia 1 tost makinesinde çalışıyor hocam gidin oynayın ya da izleyin döverler :D

Mafia Definitive Edition'ı oynamayı istiyorum.
Mafia 1 tost makinesinde çalışıyor hocam gidin oynayın ya da izleyin döverler :D
Orijinal Mafia 1 bence fiyatına göre pahalı ve mekanikler çok eski kaldığı için alıp oynayasım gelmiyor.

Hocam bende onu oynamıştım ama izlense de aynı etkiyi verir bence ama doğru kişiden açıpta ZIP pırt konuşmayan birisi.

Ben öyle izlemeyi sevmiyorum. Birkaç dakika zar zor dayanıyorum bazen sonra sıkılıp kapatıyorum. Bana göre değil öyle video izlemek. Güzel bir PC'ye sahip olduğum zaman kesinlikle oynayacağım Mafia Definitive Edition'ı.

Ben öyle izlemeyi sevmiyorum. Birkaç dakika zar zor dayanıyorum bazen sonra sıkılıp kapatıyorum. Bana göre değil öyle video izlemek. Güzel bir PC'ye sahip olduğum zaman kesinlikle oynayacağım Mafia Definitive Edition'ı.

Anladım hocam oyun bayağı iyi ama başta belirtiğim sistem bana 8 GB RAM'e rahmen ortada oynattı sizde ortalama PC ile rahat oynarsınız ama önerim sakın araba sürme seanslarnı atlamayın çok sıkıcı bazen ama oyunu daha istekli oynuyorsunuz. Daha uzun sürüyor

Yeni konular

Geri
Yukarı