Bilgisayardan TV'ye görüntü aktarırken internet kopması

Yer
Kayıp Kodlar Okyanusu
Daha fazla  
Windows 10 işletim sistemi kullanmaktayım. Kablosuz görüntü aktarma ile Samsung marka televizyonuma görüntü aktarıyorum buraya kadar bir sıkıntı yok. Bilgisayar ekranımı televizyonda görüyorum fakat 5-10 saniye sonra TV'deki görüntü kayboluyor. Bilgisayara bakıyorum ve Wi-Fi simgesinin üzerinde sarı ünlem var normalde internet bağlantım hiç kopmazdı ama bilgisayarımı ne zaman TV'ye bağlarsam o zaman Wi-Fi simgesinin üzerinde sarı ünlem çıkıyor bu sorun neden kaynaklanıyor ?

Not: İşletim Sistemim Windows 10 Home Single Language 1803 Sürümü
İnternete Wi-Fi USB Adaptör kullanarak bağlanıyorum.
Samsung LED TV var.

Hayır Windows 10 'un kendi ayarını kullanarak bağlanıyorum.

Normal mi ? ama başka bir bilgisayar ile yaptığımda hiçbir şekilde bağlantı kopmuyor.
Ekran Görüntüsü (6).png

Buradan yapıyorsunuz değil mi?

Sizin istediğiniz wi-fi alıcı interneti alsın kendi cihazınız da kullansın ve görüntüyü tekrar aktarsın. Aynı anda hem alıcı olsun hem verici, pratikte uygulanabilir sanırım.
Araştırmak lazım. Alıcınızın özelliği sadece alıcı olması.
Örnek verecek olursam cep telefonunuzda gelen kablosuz ağı aynı telefon üzerinden paylaşmanız mümkün değildir.
Dahili internetinizi 4g gibi paylaşabilirsiniz bir birinden farklı modemler olduğu için.
Yanlış hatırlıyor olabilirim. Bilen arkadaşlar düzeltecektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı