Bilgisayardan yapılabilecek video konuları

Uniqost

Femtopat
Daha fazla  
Benim kanalım var ama ben After Effects cc 2019 edit yapıyorum. En az 5 saat uğraşıyorum ama hiç izlenmiyor. Diğer insanlar Click bait atıyor 5 dk da 10k izleniyor. Ben clickbait yapmak istemiyorum. Bilgisayardan yapabileceğim video konuları bilgisayarımda fazla iyi değil. O yüzden de CS:GO, Valorant gibi oyunları kayıt edemiyorum anca masaüstünü kayıt alabiliyorum. 30 FPS de video konularınızı beklerim.

Şuan kendi emekleriyle bir yerlere gelmiş ünlü kişilerin söyledikleri ortak bir şey var: "Başladığımda videolarımı sadece ben izliyordum." Sizin de sabretmeniz veya en kötü reklamınızı yapmanız gerek. Maalesef emek vermeniz insanların ilgisini çekmiyor olabilir, ne tarz editler yaptığınızı bilmiyoruz çünkü.

Öneri olarak gündemle ilgili editler yapabilirsiniz. Türkiye'de yaşanan gelişmeler veya oyun dünyasında yaşanan gelişmeler. Animeler de bir noktada olabilir. Bu, sizin ilgi alanınıza ve kanalınızın konseptine göre değişikilk gösterebilir elbet.

Benim kanalım var ama ben After Effects cc 2019 edit yapıyorum. En az 5 saat uğraşıyorum ama hiç izlenmiyor. Diğer insanlar Click bait atıyor 5 dk da 10k izleniyor. Ben clickbait yapmak istemiyorum. Bilgisayardan yapabileceğim video konuları bilgisayarımda fazla iyi değil. O yüzden de CS:GO, Valorant gibi oyunları kayıt edemiyorum anca masaüstünü kayıt alabiliyorum. 30 FPS de video konularınızı beklerim.
Reklam olsun diye değil, fikir olması açısından kanalımı bırakıyorum. Mümkün olduğunca farklı türden videolar ürettim şuana kadar ve tutan serilerin devamını getirdim.

Reklam olsun diye değil, fikir olması açısından kanalımı bırakıyorum. Mümkün olduğunca farklı türden videolar ürettim şu ana kadar ve tutan serilerin devamını getirdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki ses değiştirmeyi hangi programdan yaptın bana da önerebilir misin?

Geri
Yukarı