Çözüldü Bilgisayarı açarken klavye ve RAM ışıkları geç yanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

370335

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar sorunum başlıktaki gibi sorun mu sorun belirtisimi biri bunun ne demek olduğunu açıklayabilir mi ya da bu bir düzen mi düzense düzenini nereden ayarlayabilirim?

Çözüm
Dostum bence sende anksiyete problemi var. Bir doktora görünmeni tavsiye ediyorum forumdaki arkadaşlar seferber olduk sana bir çok kez cevabını verdik ama cidden bu kadar panik oluncak bir durum yok olması gereken oluyor 50.000tl ye su soğutmalı pc toplasan da sen yazılımdan ayarladığın RGB renklerini bilgisayar açılıp masa üstüne gelmeden göremezsin

Monitöre ekran geldiğinde yanıyor RAM LED'leri falan.

Dostum bence sende anksiyete problemi var. Bir doktora görünmeni tavsiye ediyorum forumdaki arkadaşlar seferber olduk sana bir çok kez cevabını verdik ama cidden bu kadar panik oluncak bir durum yok olması gereken oluyor 50.000tl ye su soğutmalı pc toplasan da sen yazılımdan ayarladığın RGB renklerini bilgisayar açılıp masa üstüne gelmeden göremezsin

Çözüm

Kesin cevap verdiğiniz için teşekkürler.

Hangi yazılım dostum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…