Bilgisayarı açarken sürekli imleç yükleniyor

jhonnydepp

Decapat
Daha fazla  
RAM
DDR4 16 GB 3200 MHZ Ram
Ekran kartı
GTX 1660 SUPER 6 GB
İşlemci
INTEL I3 10105F
Bilgisayarı açıyorum imleç yükleniyor böyle. Niye oluyor bunu nasıl çözeriz?

Dosya Ekleri

• imleçç.jpg
    imleçç.jpg
    1,6 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır huzursuz ediyor. Yaklaşık 1 ay önce aldım PC'yi, ilk açıldığında hiç o yüklenme işareti yoktu.

Normal bir durum arka plan hizmetleri açılıyor bilgisayarı açtığınızda. Size bağlı olarak Steam-Discord-Spotify uygulamaları da açılıyor olabilir gidiyorsa 30-40 saniye sonra dert edilecek bir şey değil bende de var ki herkeste vardır.

Hocam Discord, Steam, Spotify gibi uygulamalar olduğundan oluyor ama 30 saniye sonra gidiyor. SSD mi kullanıyorsunuz?

Evet SSD kullanıyorum, ama ben biraz arlanmaz bir insanım bir ara Cheat Engine indirmiştim ondan mı acaba?

Normal bir durum arka plan hizmetleri açılıyor bilgisayarı açtığınızda. Size bağlı olarak Steam-Discord-Spotify uygulamaları da açılıyor olabilir gidiyorsa 30-40 saniye sonra dert edilecek bir şey değil bende de var ki herkeste vardır.

Ama ben onları başlatmadan devre dışı bıraktım fark etmez herhalde?

ctrl+shift+esc tuşlarına basıp görev yöneticisini açın. Başlangıç sekmesinden, oturumunuz başladığında otomatik başlayan 3. taraf uygulamaları ve bunların başlangıca etkisini görebilirsiniz. Gerekli olmayanları kapatarak problemi aşabileceğinizi düşünüyorum...

Evet SSD kullanıyorum, ama ben biraz arlanmaz bir insanım bir ara Cheat Engine indirmiştim ondan mı acaba?

Ama ben onları başlatmadan devre dışı bıraktım fark etmez herhalde?

Cheat Engine'den olduğunu sanmam çünkü Cheat Engine virüs değil güvenilir sitesinden indirdiyseniz başlatmadakileri devre dışı bıraksanızda arka plan işleridir içiniz rahat etmiyorsa format atabilirsiniz. Ama atsanızda yine aradan zaman geçince olmaya başlar.

Cheat Engine'den olduğunu sanmam çünkü Cheat Engine virüs değil güvenilir sitesinden indirdiyseniz başlatmadakileri devre dışı bıraksanızda arka plan işleridir içiniz rahat etmiyorsa format atabilirsiniz. Ama atsanızda yine aradan zaman geçince olmaya başlar.
Defender uyarı vermişti de ondan demiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı