Bilgisayarı açık bırakarak para kazanmak mümkün mü?

Şu anda CS:GO'dan drop düşürerek para kazanıyorum. Ben okuldayken elektrik faturasına çok yüklenmeyecek şekilde bilgisdayarı çalışır halde bırakabilirim. Peki bunu nasıl paraya çevirebilirim?

Hocam İyi akşamlar benim aklıma bir yol geldi kullanan çok kişi var mış benim abilerimde kullanıyor LFS adında bir oyun var 7. sürüm S3 18 euro 320 TL bandında KDV ile 400 TL tutuyor onu satın alıp araba sürdğkçe para kaznıyosun 10k oyun parası 10 TL ediyor yaz tatilinde akşama kadar 1 hafta oynasan 350 TL bandında bir şey kasarsın her gün 50k oyun parası kassan 50TL eder 1 haftan 350 TL yani AFK bırakaraktan daha mantıklı bir sistem en azından Güvenilirliği varmış ama bak sorumluluk kabul edemem yanlış bir şey giderse araştırmadan yapma 2 haftadada 700 TL kazanıp zararını 0A indirirsin Yani hem geziyosun 5 saniyede +6 oyun parası kazanıyorsun dakikada 72 oyun parası saatte 4K civarında oyun parası kazıyosun 9 saat oynasan 36 TL falan kazanıyorsun ya normal bir insansan örneğin günlük 3 saat LFS oynasan 12,960 kuruş kaznırınsın 12 TL 960 kuruş 7 günde 80 TL flşn ediyor glb hesaplamadım yani oynama süresi ne kadar fazla o kadar money İyi akşamlar cevabınızı bekliyorum...

Hocam İyi akşamlar benim aklıma bir yol geldi kullanan çok kişi var mış benim abilerimde kullanıyor LFS adında bir oyun var 7. sürüm S3 18 euro 320 TL bandında KDV ile 400 TL tutuyor onu satın alıp araba sürdğkçe para kaznıyosun 10k oyun parası 10 TL ediyor yaz tatilinde akşama kadar 1 hafta oynasan 350 TL bandında bir şey kasarsın her gün 50k oyun parası kassan 50TL eder 1 haftan 350 TL yani AFK bırakaraktan daha mantıklı bir sistem en azından Güvenilirliği varmış ama bak sorumluluk kabul edemem yanlış bir şey giderse araştırmadan yapma 2 haftadada 700 TL kazanıp zararını 0A indirirsin Yani hem geziyosun 5 saniyede +6 oyun parası kazanıyorsun dakikada 72 oyun parası saatte 4K civarında oyun parası kazıyosun 9 saat oynasan 36 TL falan kazanıyorsun ya normal bir insansan örneğin günlük 3 saat LFS oynasan 12,960 kuruş kaznırınsın 12 TL 960 kuruş 7 günde 80 TL flşn ediyor glb hesaplamadım yani oynama süresi ne kadar fazla o kadar money İyi akşamlar cevabınızı bekliyorum...
LFS yarış oyunu değil miydi ya:Online Racing Simulator - Live for Speed

Muhtemelen hayir. Bazi farkli araclar ile wire fian ugrasman lazim diye biliyorum. Ama papara destegi ya da iban destegi gelmis olabilir.
Başka alternatifiniz var mı?

Hocam iyi akşamlar benim aklıma bir yol geldi kullanan çok kişi var mış benim abilerimde kullanıyor LFS adında bir oyun var 7. sürüm S3 18 euro 320 TL bandında KDV ile 400 TL tutuyor onu satın alıp araba sürdğkçe para kaznıyosun 10k oyun parası 10 TL ediyor yaz tatilinde akşama kadar 1 hafta oynasan 350 TL bandında bir şey kasarsın her gün 50k oyun parası kassan 50TL eder 1 haftan 350 TL yani AFK bırakaraktan daha mantıklı bir sistem en azından güvenilirliği varmış ama bak sorumluluk kabul edemem yanlış bir şey giderse araştırmadan yapma 2 haftadada 700 TL kazanıp zararını 0A indirirsin yani hem geziyosun 5 saniyede +6 oyun parası kazanıyorsun dakikada 72 oyun parası saatte 4K civarında oyun parası kazıyosun 9 saat oynasan 36 TL falan kazanıyorsun ya normal bir insansan örneğin günlük 3 saat LFS oynasan 12,960 kuruş kaznırınsın 12 TL 960 kuruş 7 günde 80 TL flşn ediyor glb hesaplamadım yani oynama süresi ne kadar fazla o kadar money iyi akşamlar cevabınızı bekliyorum...

Hocam bu oyunun adının açılımı nedir?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı