Bilgisayarı açınca internet gidiyor

Bir yerde okudum Ayyıldız Tim Türk Telekom'a saldırı var diye açıklama yapmış. Ama ne kadar doğru bilinmez.
@TBTURK
Bu paylaşım eski ama belki de hala devam ediyordur.

@everyone Bugünde oldu bende, sizde durumlar nasıl?
@TBTURK
@alldreams
@AliBaki01
2 gündür banlı idim bir şey diyemedim. Ne yazık ki böyle sorun başıma gelmedi.
Bilgisayarı açmazsam sorunsuz kullanabiliyorum. Eğer bilgisayarı açarsam tekrar 5,10 dakikda bir gitmeye başladı.
Dostum şey yapsana modeme taktiğin lan i değiştirdin ya olmadı. Şimdi de bilgisayara taktiğin portu değiştir 2. Ethernet girişine tak?

2 gündür banlı idim bir şey diyemedim. Ne yazık ki böyle sorun başıma gelmedi.

Dostum şey yapsana modeme taktiğin lan i değiştirdin ya olmadı. Şimdi de bilgisayara taktiğin portu değiştir 2. Ethernet girişine tak?
Dün ttnetden adamlar gelmiş ben okuldaydım dün sorunsuz kullandım. Tekrar başıma gelirse birde bunu deneyeceğim.

Arkadaşlar çok teşekkür ederim yaklaşık bir haftadır internet sorunum var mı fakat PC'yi açınca gittiğini yeni fark ettim. Çözümü bu kadar basit olmamalıydı. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Ben kablosuz bağlanıyorum, şu an aynı sorun bende de mevcut, yani sorun port ile ilgili değil sanırım. Bilgisayarı açınca modemde internet ışığı sönüyor, kısa sürede tekrar gelse de bir süre internet gidip geliyor. Sorun sürekli değil biraz kullandıktan sonra düzeliyor.

Geri
Yukarı