Çözüldü Bilgisayarı açınca internet sitesi açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ı love you

Hectopat
Öğretmen bir konu üstüne ödev verdi bende internetten test indirecektim. Daha sonra bir tane indirdim açtım normalde virüs olunca Kaspersky girmemi engeller hatta bazen indirirken uyarır. Neyse açtım çözdüm sonra kapattım bilgisayarı. Daha sonra açtım açar açmaz bir tür 'kötü' internet sitesi açıldı. Yeniden başlattım yine aynı şey oldu. Malwerbytes ile tarattım Kaspersky ile de tarattım ancak bir şey çıkmıyor. Nasıl silebilirim? Şimdi format atmam gerekiyorsa atarım ancak bir sıkıntım daha var. Benim bildiğim bu sitelere girmek yasak. Herhangi bir cezai işlem olabilir mi bundan kaynaklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öğretmen bir konu üstüne ödev verdi bende internetten test indirecektim. Daha sonra bir tane indirdim açtım normalde virüs olunca Kaspersky girmemi engeller hatta bazen indirirken uyarır. Neyse açtım çözdüm sonra kapattım bilgisayarı. Daha sonra açtım açar açmaz bir tür 'kötü' internet sitesi açıldı. Yeniden başlattım yine aynı şey oldu. Malwerbytes ile tarattım Kaspersky ile de tarattım ancak bir şey çıkmıyor. Nasıl silebilirim? Şimdi format atmam gerekiyorsa atarım ancak bir sıkıntım daha var. Benim bildiğim bu sitelere girmek yasak. Herhangi bir cezai işlem olabilir mi bundan kaynaklı?

Virüs olabilir mi? Malwarebytes ile tarama yaptır sen bana yardımcı olmuştun bir keresinde ama şimdi başka bir hesaptayım.

Ne sitesiydi çıkan?
Virüs olabilir mi? Malwarebytes ile tarama yaptır sen bana yardımcı olmuştun bir keresinde ama şimdi başka bir hesaptayım.
Ya az konuyu okuyun. MBAM kullanmış zaten. Ek olarak bu hesabınızı araştırmaya alıyoruz, çift hesap yasak.

Ne tür siteler hocam? Bet sitelerimi? +18 içerikli siteler mi? Eğer bet sitesine giriş yapmadıysanız bir problem yok.

Hangi site kardeşim? Bir de başlangıç uygulamaları yaz arama kısmına. Oradan hangi tarayıcıyı kullanıyorsan devre dışı bırak. Ayrıca Chrome kullanıyorsan site izinleri var oradan malum siteyi sil.

Google çerezler ve önbelleği temizledin mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı