Bilgisayarı Açınca Siyah Ekran Sorunu

SedatYekta

Kilopat
Daha fazla  
Genellikle ilk açılışta oluyor. Bilgisayar açılıyor ışıklar, fanlar çalışıyor. Fakat ekrana görüntü gelmiyor. Reset tuşuna basınca bazen geliyor bazen de açma/kapama tuşuna basılı tutarak kapatıp açmam gerekiyor. Bunun sebebi nedir, tuşlara basarak kapatıp açmamın bir zararı olur mu?

Sürücüyü yükledim özeli seçtim temiz kurulum tikini seçtim ekran arada gidip geldi yani şimdi oldu mu?382.53 sürümü olduğunu nasıl anlarım?

Tamam buldum şuanda kurulu 382.53 geforce experince de yazıyormuş çok teşekkürler sizide uğraştırdım.

Sürücüyü yükledim özeli seçtim temiz kurulum tikini seçtim ekran arada gidip geldi yani şimdi oldu mu?382.53 sürümü olduğunu nasıl anlarım?

Tamam buldum şuanda kurulu 382.53 geforce experince de yazıyormuş çok teşekkürler sizide uğraştırdım.

Sorun değil. Ne demek :)

Teşekkürler.Ama bir şey soracığım benim işlemci soğutucusununda ışığı yanmıyor reset yapınca düzeliyor bu ekran gittiği zaman işlemciyle ekran kartının alakası olabilir mi?
Bendede ekrana görüntü gelmediği zaman anakartın üzerindeki led'ler yanmıyor. Reset atınca düzeliyor, yani alakalı olabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı