Çözüldü Bilgisayarı açma tuşuna bastıktan sonra tık sesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UlasKose

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarın Power tuşuna bastıktan neredeyse 1 sn sonra tık diye 1 ses geliyor ama hiçbir sorun yok. İleride bana sıkıntı yapar mı?

Çözüm
PSU'dan mı geliyor ses? Yoksa HDD'den falan mı?
Hayır galiba anakart
Bilgisayarlar başlarken normalde kasadan bip sesi geliyordur umarım ondan bahsetmiyorsunuz 😂.
Hayır kesinlikle değil hatta Bi videoda
Bilgisayarlar başlarken normalde kasadan bip sesi geliyordur umarım ondan bahsetmiyorsunuz 😂.
Hayır kesinlikle değil toplama yeni nesil Bi bilgisayar tam bastıktan sonra pin sesi gibi geliyor açılmayan casper bilgisayarı '' tamir"" ettik videosunda 6.45 saniyedeki tikint sesi gibi aynı kapatıp pcyi açtım tekrar olmadı
Kerem bey galiba psu dan geliyor ne gibi bir sıkıntı olur
Hayır galiba anakart
Hayır kesinlikle değil hatta Bi videoda
Hayır kesinlikle değil toplama yeni nesil Bi bilgisayar tam bastıktan sonra pin sesi gibi geliyor açılmayan casper bilgisayarı '' tamir"" ettik videosunda 6.45 saniyedeki tikint sesi gibi aynı kapatıp pcyi açtım tekrar olmadı
Kerem bey galiba psu dan geliyor ne gibi bir sıkıntı olur

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı