Bilgisayarı başlatmak için güç düğmesi önerisi

sonisitceli

Centipat
Daha fazla  
Özetle kasa yok, anakart açıkta ve bir güç düğmesine ihtiyacım var. Aşağıdaki gibi bir ürüne yerli Online satış sitelerinde denk gelen var mı? Bilen varsa link atabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Özetle kasa yok, anakart açıkta ve bir güç düğmesine ihtiyacım var. Aşağıdaki gibi bir ürüne yerli Online satış sitelerinde denk gelen var mı? Bilen varsa link atabilir mi?

İki ucu tornavida ile kısa devre yapınca da açılıyor hiçbir zararı yok. Ya da elektrikçi'den buton al uçlarını bağla. Butona basınca açılacak :)

İki ucu tornavida ile kısa devre yapınca da açılıyor hiçbir zararı yok. Ya da elektrikçi'den buton al uçlarını bağla. Butona basınca açılacak :)
Bilgisayarı çocuklar kullanacak,butonlu kablo zaten var,düzgünce kullanabilecekleri bir düğme olsun istiyorum.Butona basınca açılacağını söylediğin iyi oldu,yeğenlerime yaparım bu espriyi,yaşları itibariyle çok sevecekler.

Bilgisayarı çocuklar kullanacak, butonlu kablo zaten var, düzgünce kullanabilecekleri bir düğme olsun istiyorum. Butona basınca açılacağını söylediğin iyi oldu, yeğenlerime yaparım bu espriyi, yaşları itibarıyla çok sevecekler.

Google değil burası Google'da arama yapıp bulabileceğin ürünü neden soruyorsun ki o zaman? Yeğenlerine yapacaksan kasasız sistem ne kadar güvenli bunu hiç düşündün mü peki? Ben espri amaçlı değil yardımcı olmak istedim ama birini bozmadan önce kendin ne kadar "gerekli" bir soru sorduğunu düşünmen gerekir önce :)

Google değil burası Google'da arama yapıp bulabileceğin ürünü neden soruyorsun ki o zaman? Yeğenlerine yapacaksan kasasız sistem ne kadar güvenli bunu hiç düşündün mü peki? Ben espri amaçlı değil yardımcı olmak istedim ama birini bozmadan önce kendin ne kadar "gerekli" bir soru sorduğunu düşünmen gerekir önce
Kasa açık demek,ulaşılabilir yerde demek değil,bu bir.Google da aratarak ülke içinde benzer bir aparata rastlamadım,tek düğme var ama usb si kulaklık girişi olan yok,burada benzer bir ürüne denk gelen var mı diye sormamın nedeni bu.Ayrıca niye bozuldun,çocuklar esprini çok sevdi,tam bizlik dediler.

Geri
Yukarı