Bilgisayarı bilgisayarcıya verdiğimde ne söylemeliyim?

Aragornn

Yoctopat
Bilgisayarın bazı donanımları değişecek ve yeni Windows kurulacak. Bu işlerden hiç anlamıyorum.
CPB, PBO, overclock/undervolt, fan hızı vs gibi terimler gördüm. Ben bunlardan anlamam. Bilgisayarcıya mı bırakmalıyım bunları nasıl olacağını?

Benim isteğim sistemin hiçbir şekilde ısınmaması için asla overclock istemiyorum. Bilgisayarın gücü neyse onda kullanılmasını istiyorum.

Kısaca bu durumda bilgisayarcıya ne demeliyim?

İşlemci kesin R5 5600. Ekran kartı olarak 6700 XT düşünüyorum. Kasa ve güç kaynağı araştırıyorum.

Sağol AYDNd hocam. Vereyim keyi kursunlar bakalım. Senin dediğin yöntemle öğreneceğim nasıl olsa :D

Hocam eğer o tarz firmalardan alıyorsanız sıkıntı çıkmaz key konusunda, ama şunu söyleyeyim o tarz firmalar pahalıya satıyor, Sağlamlisans.com'dan ucuz ve güvenilir bir şekilde temin edebilirsiniz, ben öyle yapmıştım 80 TL civarı orijinal Retail key almıştım.

İşlemci kesin R5 5600. Ekran kartı olarak 6700 XT düşünüyorum. Kasa ve güç kaynağı araştırıyorum.

Sağol AYDNd hocam. Vereyim keyi kursunlar bakalım. Senin dediğin yöntemle öğreneceğim nasıl olsa :D
Hocam güzel seçim yapmışsınız ancak R5 5600 yanında bunu öneririm ayrıca fiyatları nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı