Bilgisayarı Bilgisayarcıya Tamir Etmeye Gönderilir mi?

Eternalsku

Decapat
Arkadaşlar ekrana görüntü gelmiyor. Ben de bu nedenle bilgisayarımı bilgisayarcıya götürmeye karar verdim. Fakat küçük bir şehirde yaşıyorum ve açıkması çok güvenemiyorum. Evde her türlü çözüm yolunu denedim fakat bir çözüme ulaşamadım. Sizce bilgisayarımı götürmeli miyim?
İlgilenmek isteyenler için sorunumu anlattığım konunun linki: GT1030 X4 880k Sistemde Görüntü Yok

Son düzenleyen: Moderatör:
Garanti süresi bitmediyse garantiye götür. Eğer bittiyse güvendiğin bir bilgisayarcıya götür yoksa çalabilirler yani her şey olabilir.

Parçaların seri numaralarını ve modellerini al resimlerini çek sonra götür adama dersin bilgileri aldığını. Yoksa GT 1030 diye GT210 da takar uyandırayım.

Şöyle de yapabilirsin ben yaptım daha önce parçaları güvenli bir yerinden ve göze çarpmayan bir yerinden + şeklinde çiz de götür. Bilgisayarı teslim aldıktan sonra bakarsın + lar ne alemde diye.

Parçalarımı çok iyi tanıyorum. Garanti süreleri duruyor fakat faturalar kayıp. Ondam dolayı sordum. Ayrıca götürürsem başında dururum.
Garanti süresi bitmediyse garantiye götür. Eğer bittiyse güvendiğin bir bilgisayarcıya götür yoksa çalabilirler yani her şey olabilir.
Parçalarımı çok iyi tanıyorum. Garanti süreleri duruyor fakat faturalar kayıp. Ondam dolayı sordum. Ayrıca götürürsem başında dururum
Sırf bu üçkağıtçı bilgisayarcılar yüzünden bizim milletin çoğu bilgisayarını kendi tamir etmeyi öğrendi . :) Sende bu konuda kendini geliştirebilirsin. Buradan yardımcı olunur.
Postum hala açık. Günlerdir yardımcı olan olmadı.
Arkadaşlar lütfen yardımcı olun. Beni şu hayata bağlayan tek varlık 6 ay önce topladığım bilgisayarım. Lütfen yardımcı olun akıl verin ne yapmam gerek hiç bir fikrim yok.

Son düzenleme:
RAM yada ANAKART ta sorun var dır güvendiğiniz bilgili bir bilgisayarcıya götürün yada anakartı servise yollayın ekrana görüntü gelmiyor diye garantisi varsa en mantıklısı o olur

RAM yada ANAKART ta sorun var dır güvendiğiniz bilgili bir bilgisayarcıya götürün yada anakartı servise yollayın ekrana görüntü gelmiyor diye garantisi varsa en mantıklısı o olur
Ram sağlıklı başka bir bilgisayarda denendi çalışıyor. Dediğin gibi bilgisayarı tamirciye götürücem. Garantisi var fakat faturayı kaybettim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı