Bilgisayarı boşta bırakınca ışıkları sönmüyor

ubeyddinali

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, kasayı bir oyun için AFK bırakacağım ve monitörün alttaki tuşuna basıyorum monitör kapanıyor AFK bırakıyor ama kasanın ışıkları sönmüyor. Kasanın kumandası yok, ışıkları kapatıp bilgisayarı açık tutmanın bir yolu var mi? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
sorun monitörse ekran kartından kablosunu söküp, fişini çıkartabilirsiniz. Recep abi bu konu da yazdığı bir şey var bu sorun teşkil etmiyor, elektriği kesersen de sorun çözülür. Bilgisayar Çalışırken HDMI Kablosunu Sökmek

Eğer ki diyorsan monitörden kapatma imkanı var mı diye bunun için o monitörün ayarlarını kurcalaman gerek illaki bir yerde rgb ile alakalı bir şey çıkar. Ya da montör ismiyle aratıp bulmak. Monitörün ismini yazarsanız birlikte arayalım.

Monitörüm AOC 25G3zm ama ben monitörü kapatsam bile arkada AFK atıyor ama kasanın ışıkları yanıyor elektriği kesersem bu sefer komple bilgisayar kapanmaz mı sadece ben kasadaki ışıkları nasıl kapatabileceğimi soruyorum kasamda RGB kapama düğmesi yok başka turlu nasıl kapatabilirim kumanda vs. yok. Şimdiden teşekkürler.

Geri
Yukarı