Bilgisayarı elektrikli süpürge ile temizlemek zararlı mı?

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Masaüstü bilgisayarımın güç kaynağı kısmından bilgisayar açılırken traktör sesi gibi ses geliyor. Vurduğum zaman düzeliyor bende içini temizlemeyi düşünüyorum fakat temizlerken bozarsam diye de endişeleniyorum. Tozları elektrikli süpürge ile çektirirsem sisteme zarar verir mi?

Bu insanın forumda yaklaşık 5000 mesajının olduğunu görünce bu kadar yanlış bilgi sahibinl ve takık-alıngan tavırları olmadığını, forumdan bir şeyler kapmış olabileceğini düşünüyorsun ama... Belki düzeltebilirim diye uğraşmıştım.
Hiç cevap yazma gereği bile duyasın gelmez bunlar gibilere ne anlatsan bir kulağından girer diğer kulağından çıkar.
Ya sizde bi beyin problemi var ya ben anlatamıyorum, "HAZIR SİSTEM" Dediğim normal kullanıcalara hitap eder. Ütopya'dan Gameegaraj'dan aldığınız bilgisayarların garantisi bozulmaz.
Casper, HP gibi kasaların yan kapağını aç bakalım bozuluyor mu bozulmuyor mu?
Toplama sistem dememişim oraya hazır sistem demişim.
Size birşey kanıtlamayacağım, git forumda hazır kasası olan birine kasayı açtır garantisi bozulsun seni göreyim. Hazır kasayla toplama sistemin farkını bilemeyen elemanlar gelmiş hava atıyor bana.

Ya sizde bi beyin problemi var ya ben anlatamıyorum, "HAZIR SİSTEM" Dediğim normal kullanıcalara hitap eder. Ütopya'dan Gameegaraj'dan aldığınız bilgisayarların garantisi bozulmaz.

Size birşey kanıtlamayacağım, git forumda hazır kasası olan birine kasayı açtır garantisi bozulsun seni göreyim. Hazır kasayla toplama sistemin farkını bilemeyen elemanlar gelmiş hava atıyor bana.
Kuzu onlarda da bozulmuyor artık nadir birkaç kasada sıkıntı var. Git ara firmaları. Çok boş yapıyorsun kafan 2008 HP banka kasalarında kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı