Bilgisayarı internet üzerinden mi alalım yoksa mağazaya gidip mi alalım?

283156

Megapat
Makaleler
2
Yukarda bahsettiğim gibi bu sorunun cevabını nedeniyle anlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette kampanya ve indirimlerde yararlanabilirsin ben internetten almıştım bi sıkıntı olmadı
Dostum kesinlikle ve kesinlikle mağazaya gidip alman taraftarıyım. Özel sektörde bir firmada çalışıyorum ve o firmanın mağazalarına ürün götürüyoruz. Mal kabul bölgelerinde çeşitli kargo firmaları da oluyor ve bu kargocuların ürünlere nasıl davrandığını biz görüp şahit oluyoruz. Örnek vermem gerekirse bir keresinde kargo çalışanı plazma tvleri kaldırıp kaldırıp atıyordu ve buna şahit olduk. İnşallah kırılmamıştır.

Dostum kesinlikle ve kesinlikle mağazaya gidip alman taraftarıyım. Özel sektörde bir firmada çalışıyorum ve o firmanın mağazalarına ürün götürüyoruz. Mal kabul bölgelerinde çeşitli kargo firmaları da oluyor ve bu kargocuların ürünlere nasıl davrandığını biz görüp şahit oluyoruz. Örnek vermem gerekirse bir keresinde kargo çalışanı plazma tvleri kaldırıp kaldırıp atıyordu ve buna şahit olduk. İnşallah kırılmamıştır.
Doğru mağdur olanlar çok var ama indirim fln oldugu için dedim itopya ups ile çalışıyor memnunum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı