Bilgisayarı kapat diyorum fakat kapanmıyor

..
Tam tarama mı? Yoksa hızlı tarama mı yaptınız?

Hızlı tarama yapmıştım.
Kapat tusu bilgisayari uyku moduna aliyor olabilir. Baslat menusunden tiklayarak isletim sistemi icinden kapatmayi dene.

Nasıl yani nereden gireceğim o menüye başlat yazıyorum onunla alakalı şeyler çıkmıyor.
Görev Yöneticisi en son güvenmeniz gereken program benim gözümde.
Her şeyi yanlış gösteriyor.
Forumda çok rastladım.
8GB Ram'i 4GB göstermesi gibi saçma problemleri var.
Eğer ışıkları sönüyorsa, fanı duruyorsa PC kapanmıştır %99.
ekran kartının ışığı yanıyor fakat onun dışında herşey kapalı

Tabii ki en sağlıklı yöntem o zaten. Bende de laptop var yaklaşık 7 yıllık. Önceden virüs bulaşmıştı, antivürüs programını indirmiştim ve virüs gitmişti. Aslında belli olmuyor yani güvendiğimiz yerlerden de virüs çıkabiliyor belli olmaz dikkat etmek lazım .:)
Bu arada pardon ben sadece Steam'den indirdiğini yazdığını görmemiştim.O yüzden virüs değilse sebebi bir fikrim yoktur.

Tabii ki en sağlıklı yöntem o zaten. Bende de laptop var yaklaşık 7 yıllık. Önceden virüs bulaşmıştı, antivürüs programını indirmiştim ve virüs gitmişti. Aslında belli olmuyor yani güvendiğimiz yerlerden de virüs çıkabiliyor belli olmaz dikkat etmek lazım .:)
Yani pek sanmıyorum ama tekrardan bir tarama yapayım

Virüs: "Kork benden!"
Benim bilgisayar: "Korkmuyorum, Bitdefender halleder."
Ben: "Bakalım ne olacak?"

Sonuç aşağıdadır:
(Web sayfalarında gezerken virüs ile karşılaşma ihtimalimiz yüksektir.)
Tüm bildirimleri göstermeye sayfa yetmez zaten, bu arada uygulama erişimleri güvenilir uygulamalar. Tedbir amaçlı uygulamalar da engellemiş.

antivirüs.jpg

Virüs: "Kork benden!"
Benim bilgisayar: "Korkmuyorum, Bitdefender halleder."
Ben: "Bakalım ne olacak?"

Sonuç aşağıdadır:
(Web sayfalarında gezerken virüs le karşılaşma ihtimalimiz yüksektir.)
Tüm bildirimleri göstermeye sayfa yetmez zaten, bu arada uygulama erişimleri güvenilir uygulamalar. Tedbir amaçlı uygulamalar da engellemiş.

Eki Görüntüle 645001

Bu virüs programını yüklemeli miyim? Önerir misiniz?

Bende bi ara Mcaffe kullanıyordum.Nedense sadece Yahoo'dan internet sitelerinin güvenli olup olmadığını algılayabiliyordu.

Geri
Yukarı