Çözüldü Bilgisayarı kapatınca Brave'deki mailden çıkış yapılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
O zaman sorun mail ile alakalı olmalı illaki bir bağlantısı vardır bir araştırıp geliyorum.

Son olarak başka bir Google hesabından dener misiniz mailden kaynaklı olduğunu onaylamam lazım.

İki mailde aynı hocam.

1711786800495.png

Bundan dolayı olabilir mi?
Sorun bundan kaynaklıymış hocam çözdüm teşekkür ederim.
O zaman sorun mail ile alakalı olmalı illaki bir bağlantısı vardır bir araştırıp geliyorum.

Son olarak başka bir Google hesabından dener misiniz mailden kaynaklı olduğunu onaylamam lazım.

İki mailde aynı hocam.

1711786800495.png

Sorun bundan kaynaklıymış hocam çözdüm teşekkür ederim.

Çözüm
İki mailde aynı hocam.

Eki Görüntüle 2154200

Bende öyle kullanıyorum alakası olacağını sanmıyorum ama izin verip deneyebilirsiniz eski bilgisayarınızda da dahil olmak üzere uzun süredir kullandığınız bir antivirüs var mı? Ek olarak sorun Chrome tabanlı olabilir Firefox gibi Chromium olmayan tarayıcıları deneyebilir misiniz?

Bende öyle kullanıyorum alakası olacağını sanmıyorum ama izin verip deneyebilirsiniz eski bilgisayarınızda da dahil olmak üzere uzun süredir kullandığınız bir antivirüs var mı? Ek olarak sorun Chrome tabanlı olabilir Firefox gibi Chromium olmayan tarayıcıları deneyebilir misiniz?
Hayır kullanmıyorum

Geri
Yukarı